Obserwuj w Google News

Dorota Gardias przebiła Grabowskiego. Jej aukcja na WOŚP to dopiero hit!

2 min. czytania
24.01.2023 17:24
Zareaguj Reakcja

Dorota Gardias weźmie udział w 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023. Prezenterka pogody z TVN wystawiła na aukcję nietypową usługę, która z pewnością zainteresuje przyszłych nowożeńców. Pogodynka zaśpiewa na weselu!

Dorota Gardias
fot. VIPHOTO/East News

Dorota Gardias na co dzień prowadzi prognozę pogody w TVN, ale mało kto wie, że poza pracą prezenterka rozwija swoją wielką pasję, jaką jest śpiewanie. Idzie jej całkiem nieźle, o czym można się przekonać, przeglądając jej profile w mediach społecznościowych, gdzie znajduje się sporo nagrań ze studia. Wszechstronna gwiazda TVN najwyraźniej uznała, że czas zrobić użytek ze swojego talentu i zaoferowała się w ramach aukcji  WOŚP 2023. Doroty Gardias wystawiła na licytację występ wokalny na weselu

Redakcja poleca

WOŚP 2013: Dorota Gardias zaśpiewa na weselu 

Polskie gwiazdy wystawiają na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoje "rzeczy od serca". Już w niedzielę, 29 stycznia 2023, w czasie finału będzie można licytować oferty swoich ulubieńców. Hitem okrzyknięto już aukcję WOŚP Andrzeja Grabowskiego, który zaoferował, że odkurzy zwycięzcy mieszkanie. 

Dorota Gardias też uznała, że zamiast niepotrzebnej statuetki czy kolejnej sukienki lepiej wystawić jakąś praktyczną usługę. Pogodynka z TVN zapowiedziała, że chętnie zaśpiewa na weselu. 

"Dorota Gardias wybierze 3 piosenki, które zaśpiewa jedna po drugiej do podkładu muzycznego lub przy akompaniamencie zespołu, który będzie grał na weselu" - czytamy w opisie aukcji. 

Gwiazda preferuje uroczystości na terenie województwa mazowieckiego, ale jeśli trzeba, dojedzie do dowolnego miejsca w Polsce. Powyżej 200 km od Warszawy koszt dojazdu prezenterki pokrywa zwycięzca aukcji i zapewnia jej nocleg. 

Cena wywoławcza za występ Doroty Gardias wynosi 13 200 złotych.

Zobaczcie, na co możecie liczyć na swoim weselu. Pogodynka ma ponoć głos podobny do Dody.