Obserwuj w Google News

Doda pochwaliła się nowym partnerem. Dodała romantyczne zdjęcie [FOTO]

2 min. czytania
12.11.2022 16:09
Zareaguj Reakcja

Doda ma nowego partnera? Przynajmniej tak sugeruje zdjęcie zamieszczone na jej Instagramie. Wokalistka pochwaliła się romantyczną fotką, na której towarzyszy jej mężczyzna. Internauci już spekulują, czyją rękę widać na zdjęciu. 

Doda
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Doda do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Wszystkie związki, w jakich była, rozpadły się i to z hukiem. Tak było z małżeństwem z Radosławem Majdanem, który miał ją nieustannie zdradzać. Potem była afera z Nergalem. Dla chorego na białaczkę lidera Behemota Doda szukała dawców szpiku, ale ten rzucił ją, gdy doszedł do siebie. 

Narzeczeństwo Doroty Rabczewskiej z Emilem Haidarem skończyło się jeszcze większą aferą. Gwiazda toczyła z biznesmenem proces sądowy, w który zamieszany był także jej przyszły mąż, Emil Stępień. Jak wiemy, małżeństwo piosenkarki z producentem "Dziewczyn z Dubaju" też rozpadło się w atmosferze skandalu. Potem Doda pocieszała się u boku Maxa Hodgesa, ale ostatecznie na przyjaźni się skończyło. Wiosną tego roku Doda potwierdziła, że relacja z amerykańskim modelem to już historia. 

Redakcja poleca

Doda ma nowego partnera? 

Na Instastories Dody nieoczekiwanie pojawiło się zdjęcie, mogące sugerować, że gwiazda powoli zrywa z singielstwem. Tydzień po zakończeniu randkowego reality show "12 kroków do miłości" Doda pochwaliła się fotką splecionych dłoni - swojej i pewnego mężczyzny. "I tak za rękę mnie złap. I te kilka zdań wystarczy bym ja" - słychać w tle singiel gwiazdy. 

doda w
fot. Instastories:@dodaqueen

Kim jest nowy partner Dody? 

Tego artystka nie zdradziła, ale część komentujących internautów sugeruje, że wybrankiem wokalistki może być Dariusz Pachut, były partner Doroty Gardias, z którym paparazzi przyłapali Dodę w czerwcu. Fani wokalistki są niemal pewni, że to jego widać w teledysku Dody "Wodospady". Dariusz Pachut jest ratownikiem medycznym, pasjonatem sportów górskich, instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Ponadto rozwija Projekt Korony Wodospadów polegający na wspinaniu się na najwyższe wodospady świata. 

Być może Doda zechce wkrótce zdradzić szczegóły swojej nowej relacji. Miejmy nadzieję, że tym razem wokalistce dopisze szczęście.