Obserwuj w Google News

Dagmara z „Królowych Życia” broni papieża. „Ch*j wie, jak by było bez niego”

2 min. czytania
22.03.2023 17:11
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska wypowiedziała się na temat ostatnich doniesień na temat papieża. Gwiazda „Królowych Życia” w ostrych słowach skomentowała najnowsze informacje o Karolu Wojtyle. Celebrytka stanęła w obronie Jana Pawła II. „Jestem wku*wiona” - stwierdziła dobitnie.

dagmara-z-królowych-życia-broni-papieża-ostro-zareagowała
fot. Artur Zawadzki/East News, BOCCON-GIBOD/SIPA/EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska to jedna z największych gwiazd programu „ Królowe Życia”. Celebrytka niedawno wyjaśniła fanom, dlaczego zrezygnowała z udziału w show TTV. Wkrótce media obiegła informacja, że „Królowe Życia” nie powrócą na antenę. Producenci zapewne obawiali się, że bez Dagmary oglądalność reality-show będzie niewielka i woleli zrezygnować z projektu.

„Królowa Życia” nie odeszła jednak w cień i wciąż pozostaje w kontakcie z fanami na swoich mediach społecznościowych. Niedawno Kaźmierska wypowiedziała się na temat reportażu TVN24 „Franciszkańska 3”. Gwiazda postanowiła stanąć w obronie papieża i ostro zareagowała na medialne doniesienia o Janie Pawle II.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska reaguje na reportaż o Janie Pawle II. „Jestem wku*wiona”

W programie Dagmara dała się poznać jako bardzo religijna osoba. Widzowie mogli śledzić jej pielgrzymkę do miejsc świętych. Celebrytka odwiedziła między innymi Jasną Górę i świątynię Św. Jakuba w Santiago de Compostela. Przyznała też, że zarówno ona, jak i jej rodzice trzymają w domach obrazy z Janem Pawłem II. Co Kaźmierska myśli o zaprezentowanym przez dziennikarzy TVN reportażu?

- Jestem wku*wiona. Nikt nie widzi jego zasług, które zrobił dla naszego kraju - rozpoczęła swoją wypowiedź. Dagmara zabrała głos podczas jednej z transmisji live, w czasie której sprzedawała ubrania ze swojego butiku. Nieoczekiwanie przedstawiła swoje stanowisko w sprawie afery z papieżem.

Kaźmierska nie zgadza się, by na Karola Wojtyłę wylewała się fala hejtu. Gwiazda uważa, że zrobił on wiele dla Polski i Polaków. Mówiąc o Janie Pawle II, celebrytka wspomniała też o Lechu Wałęsie. Jej zdaniem obu mężczyznom należy się szacunek, bo bez nich „ch*j wie jak by było”.

- Denerwuje mnie ta cała nagonka na naszego papieża. Nikt nie pamięta jego zasług, tylko to, że tuszował pewne sprawy, a prawda jest taka, że gdyby nie on i nie Lech Wałęsa, to ch*j wie, jak by było - grzmiała „Królowa Życia”.

Zobacz także: Ida Nowakowska otwarcie broni Jana Pawła II. „Matka Boska Nowakowska”

Tym samym Dagmara Kaźmierska dołączyła do grona gwiazd, które stanęły w obronie dobrego imienia Jana Pawła II. Wcześniej o papieżu pozytywnie wypowiedział się między innymi Maciej Musiał i Ida Nowakowska. Zgadzacie się z ich zdaniem na temat Karola Wojtyły?