Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska zdradza, dlaczego odeszła z „Królowych Życia”. „Byłam przytyta”

2 min. czytania
17.01.2023 12:29
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o powodach odejścia z „Królowych Życia”. Gwiazda zdradziła, że zmagała się z poważnymi problemami, które nie pozwalały jej na swobodne uczestniczenie w nagraniach programu.

dagmara-zdradza-dlaczego-odeszła-z-królowych-życia
fot. Artur Zawadzki/East News, TRICOLORS/East News

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność, dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie TTV „ Królowe Życia”. Szybko wyrosła na największą gwiazdę show i otrzymała propozycję nakręcenia jej własnego programu. W „Made in Maroko” zobaczyliśmy przygody ulubienicy widzów i jej przyjaciela Jacka w północno-zachodniej Afryce. Nic więc dziwnego, że gdy Dagmara ogłosiła chęć zakończenia przygody z reality-shows, „Królowe Życia” zniknęły z anteny. Celebrytka postanowiła zabrać głos i przyznać, dlaczego zrezygnowała z wystąpień na ekranie.

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska o powodach odejścia z „Królowych życia”

W rozmowie z Plotkiem gwiazda wyznała, że zgłosiła się do programu TTV, by udowodnić innym swoją wartość. Wielu jej znajomych było zaskoczonych sukcesem „Królowych Życia”.

- Chciałam wszystkim udowodnić, że im jeszcze pokażę, bo wielu już na mnie postawiło krzyżyk. Mówili: „No już nie będzie królową. Jak wyjdzie z pudła, nie będzie królową”. U mnie w mieście zawsze byłam królową, więc chciałam troszkę zagrać wszystkim na noskach - mówiła, przy okazji przypominając o drugiej części jej biografii, w której zdradziła, jak radziła sobie „za kratami”.

Mimo ogromnej sympatii widzów Kaźmierska zdecydowała się zakończyć przygodę z programem. Okazuje się, że we znaki zaczął dawać się jej dojrzały wiek. Dagmara nie miała już tyle siły, co wcześniej. Przeszkodą w kręceniu kolejnych odcinków była także choroba nóg celebrytki.

- Troszkę się zmęczyłam już, ale przede wszystkim zdrowie mi nie pozwoliło. Bardzo doskwierały mi nogi. Byłam też mniej aktywna. Nagrywaliśmy program. Trzeba było być w ruchu, muszą być emocje, musi być akcja. Ciągle wtedy szukałam miejsca do siedzenia. Byłam już troszkę przytyta i umęczona - podsumowała nieco zasmucona celebrytka.

Mimo końca emisji „Królowych Życia” Dagmara Kaźmierska nadal jest obecna w przestrzeni medialnej i z chęcią udziela licznych wywiadów. Niedawno przyznała, że planuje operację plastyczną, gdyż jej „interes obwisł”. Opowiedziała też o relacjach z mężczyznami i zdradziła, że inflacja jej niestraszna, ponieważ jest bardzo zaradna, a w razie potrzeby może nawet „kopać rowy”. Wydaje się więc, że barwna celebrytka nie da tak łatwo o sobie zapomnieć.