Obserwuj w Google News

Córka Bogusława Lindy wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Zdradzamy kulisy

2 min. czytania
08.07.2023 21:42
Zareaguj Reakcja

„Taniec z Gwiazdami” ma zaskoczyć widzów. Edward Miszczak robi wszystko, by odświeżony program osiągnął sukces. W Polsacie ma zatańczyć córka Bogusława Lindy. Czy Aleksandra Linda przyciągnie widzów przed ekrany?

córka-bogusława-lindy-wystąpi-w-tańcu-z-gwiazdami-zdradzamy-kulisy
fot. Justyna ROJEK/East News

Edward Miszczak przeprowadza rewolucję w Polsacie. Odważne decyzje i duże gwiazdy mają zapewnić mu sukces. Nowy dyrektor programowy chce przyciągnąć jak najwięcej widzów przed ekrany. Jego oczkiem w głowie z pewnością jest „ Taniec z Gwiazdami”. Taneczne show zostanie odświeżone i będzie pokazywane w niedzielne wieczory. Miszczak przesunął premierę kolejnego sezonu na wiosnę 2024 roku. Teraz ponoć osobiście uczestniczy w rozmowach z potencjalnych gwiazdami nadchodzącej edycji. Na parkiecie ma pojawić się między innymi córka Bogusława Lindy.

Aleksandra Linda w „Tańcu z Gwiazdami”? „Znane nazwiska mile widziane”

Producenci „Tańca z Gwiazdami” napotkali już na swojej drodze pierwsze problemy. Udziału w programie miała odmówić Izabela Trojanowska. Na szczęście ekipa Polsatu ma już listę potencjalnych uczestników tanecznego show. Ostatnio do gwiazd typowanych do rywalizacji na parkiecie dołączył też Mikołaj Roznerski. Teraz oczy wszystkich zwrócone są na piękną aktorkę.

Według ustaleń Shownews.pl producenci „Tańca…” zabiegają o angaż córki Bogusława Lindy i Lidii Popiel. - Skład ma być zaskakujący i nieoczywisty, ale wiadomo, że jakieś znane nazwiska są zawsze bardzo mile widziane. Aleksandra Linda to jedno z nich - miała zdradzić osoba z produkcji.

Aleksandra Linda poszła w ślady ojca i ma już na koncie kilka ról filmowych. Widzowie mogą kojarzyć ją z filmów takich jak „Totem”, „Diablo. Wyścig o wszystko” czy „Psy 3. W imię zasad”, w którym zagrała u boku znanego taty. - Ma za rodziców gwiazdorską parę - Bogusława Lindę i Lidię Popiel - ale sama jeszcze nie zdążyła opatrzeć się widzom, więc to doskonałe połączenie. Zresztą, rodzice Oli na pewno chętnie wspieraliby córkę i na widowni podczas odcinków na żywo, i w mediach, a to też tylko lepiej dla programu - miał tłumaczyć informator portalu.

Redakcja poleca

Córka Bogusława Lindy zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”? Trwają rozmowy

Shownews.pl podaje, że pierwsze rozmowy z Aleksandrą Lindą miały miejsce, gdy jeszcze nie zapadła decyzja o przeniesieniu „Tańca z Gwiazdami” na wiosnę 2024. Teraz producenci liczą, że aktorka wciąż będzie miała czas na udział w programie. Na propozycję zareagowała ponoć bardzo entuzjastycznie.

- Pierwsze rozmowy odbyły się już jakiś czas temu, zanim jeszcze zapadła decyzja, że taneczny program nie wróci jesienią na antenę Polsatu. Ola była wtedy bardzo zainteresowana, więc wszyscy liczymy na to, że przesunięcie emisji nie wpłynęło na jej nastawienie, a przede wszystkim na dostępność, której wymaga od gwiazd uczestnictwo w „Tańcu…” - miało przekonywać źródło portalu.

Nad angażem Lindy z pewnością czuwa sam Edward Miszczak, który pragnie skompletować spektakularną obsadę nadchodzącego sezonu. - Edward chce, żeby nowy i odświeżony „Taniec z Gwiazdami” miał absolutnie najsilniejszy skład ze wszystkich dotychczasowych edycji programu w Polsacie - podsumowała osoba z produkcji.

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News