Zamknij
Taniec z gwiazdami
  •  PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ EAST NEWS
  • Katarzyna Cichopek
  • Rafał Mroczek
  • 24 Zobacz
fot. Piotr Molecki/East News

Przed nami 12. edycja "Tańca z gwiazdami" emitowanego na antenie Polsatu. W naszej galerii prezentujemy sylwetki zwycięzców wszystkich 25 odsłon tanecznego show. Zobaczcie, jakie gwiazdy najlepiej radziły sobie na parkiecie.

"Taniec z gwiazdami" to od lat jeden z najpopularniejszych polskich programów tanecznych. Od kwietnia 2005 do listopada 2011 mogliśmy oglądać taneczne popisy gwiazd i ich profesjonalnych partnerów i partnerek na antenie TVN, po trzech latach show powróciło na ekrany w ramówce Polsatu i podbija serca widzów. Duża w tym zasługa świetnie dobranych jurorów i uczestników, którzy przyciągają widzów przed ekrany. Kilka gwiazd po występie w "Tańcu" zwróciła się w stronę tańca, doskonałym przykładem jest tu Katarzyna Cichopek.

Zobacz także

Taniec z gwiazdami 12: kto do tej pory wygrywał w programie? Sylwetki zwycięzców

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" zapowiada się obiecująco, choć wiele osób narzekało na dobór uczestników. Na parkiecie zobaczymy jednak wiele ciekawych postaci, zatańczą między innymi Oliwia Bieniuk, Radosław Liszewski czy Izabela Małysz. Przed kolejnymi emocjami warto przypomnieć sobie dotychczasowych zwycięzców programu, którzy zachwycali widzów i jurorów. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie prezentujemy najlepszych tancerzy i tancerki.