Obserwuj w Google News

Cleo nie chce mieć dzieci? „To jest bardzo duża odpowiedzialność”

2 min. czytania
05.05.2023 09:38

Cleo udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, czy myślała już o założeniu rodziny. Czy gwiazda chciałaby mieć dzieci? Trenerka „The Voice Kids” wyjawiła, czy podczas pracy przy programie TVP budzi się w niej instynkt macierzyński.

cleo-nie-chce-mieć-dzieci-to-jest-bardzo-duża-odpowiedzialność
fot. Karol Makurat/East News, Piotr Matusewicz/East News

Cleo jest jedną z trenerek „ The Voice Kids”. Gwiazda TVP zasiadła w jury, gdy z udziału w programie zrezygnowała Edyta Górniak. Później diwa zarzucała piosenkarce brak wdzięczności za załatwienie jej pracy w Telewizji Polskiej. Górniak nigdy nie wróciła do show, a Cleo wspiera młode talenty już od pięciu edycji. Wokalistka zapewnia, że uwielbia dzieci i ma z nimi naprawdę dobry kontakt. Czy sama chciałaby założyć rodzinę?

Redakcja poleca

Cleo otwarcie o dzieciach. Kiedy gwiazda założy rodzinę?

Ostatnio z jurorowania w „The Voice Kids” zrezygnował Dawid Kwiatkowski. W sieci już pojawiły się plotki, kto może zająć jego miejsce w programie. Pewne jest natomiast, że pozycja Cleo w show jest niezagrożona. Gwiazda w rozmowie z Super Expressem podkreśla, że praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność.

- Bardzo lubię dzieci. Jestem człowiekiem, który ma w sobie bardzo dużo empatii. Dzieciaki to wyczuwają. Ja też lubię z nimi przebywać. Od razu łapiemy kontakt. Mam duży dystans do siebie, więc lubię sobie z nimi żartować. Myślę, że czują się przy mnie bezpieczne - opowiadała o pracy przy talent-show TVP.

Dziennikarze se.pl postanowili zapytać wokalistkę, czy częsty kontakt z dziećmi sprawia, że budzi się w niej instynkt macierzyński. Czy możemy się spodziewać, że już wkrótce Cleo założy rodzinę? Piosenkarka pytana o chęć posiadania potomstwa odpowiedziała dość zachowawczo i wymijająco. Podkreśliła jednak, że bycie mamą to ogromna odpowiedzialność.

- Myślę, że w każdej kobiecie się budzi [instynkt macierzyński], natomiast kwestia dzieci to jest bardzo duża odpowiedzialność. (…) Tego się nie da zaplanować - uśmiechnęła się.

Zobacz także: Eurowizja 2023. Cleo ocenia piosenkę Blanki. Zrobi furorę na Eurowizji?

Oglądaj

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska