Obserwuj w Google News

Alec Baldwin trafił do szpitala. Aktor przeszedł poważną operację

2 min. czytania
01.06.2023 16:03
Zareaguj Reakcja

Alec Baldwin trafił do szpitala. Żona hollywoodzkiego gwiazdora, Hilary Baldwin, poinformowała w mediach społecznościowych, że ten musiał przejść bardzo poważną operację. Jak czuje się światowej sławy aktor?

Alec Baldwin trafił do szpitala
fot. Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Alec Baldwin to jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Na swoim koncie ma wiele zapadających w pamięć ról, mogliśmy oglądać go w takich hitach jak "Rockefeller Plaza 30", "Tramwaj zwany pożądaniem" czy "Cooler". W ostatnich latach gwiazdor musi mierzyć się z falą krytyki po tym, jak na planie filmu "Rust" śmiertelnie postrzelił operatorkę Halynę Hutchuns z nieprawidłowo zabezpieczonej broni. Został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci.

Baldwin borykał się także z problemami zdrowotnymi. Cierpiał z powodu zwyrodnienia biodra, które utrudniało mu chodzenie i wiązało z dotkliwym bólem. Teraz żona Aleca, Hilary Baldwin, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej mąż trafił do szpitala. Co się stało?

Alec Baldwin musiał przejść operację. Aktor trafił do szpitala

Na profilu Hilary Baldwin na Instagramie pojawiło się zdjęcie ze szpitalnego łóżka, na którym widzimy Aleca Baldwina podłączonego do aparatury medycznej. Żona gwiazdora wyjaśniła, że przeszedł operację endoprotezoplastyki stawu biodrowego, która pozwoli mu na powrót do sprawności ruchowej.

- Alec dostał właśnie nowe biodro. To było konieczne od bardzo dawna. Przeszliśmy razem tak wiele. Jako twoja partnerka mam nadzieję, że etap silnego, chronicznego bólu to już przeszłość. Wierzę, że jakość twojego życia w końcu się poprawi - czytamy.

Hilary podziękowała także lekarzom i pielęgniarkom, którzy zadbali o zdrowie jej ukochanego męża.

Redakcja poleca

Alec Baldwin trafił do szpitala. Fani trzymają kciuki za zdrowie aktora

Pod postem Hilary Baldwin pojawiły się liczne komentarze fanów, którzy przesyłali najlepsze życzenia dla Aleca Baldwina. Podkreślano, że aktor ma wiele szczęścia, mogąc liczyć na wsparcie kochającej żony.

- Przesyłam życzenia zdrowia i szybkiego powrotu do sprawności. Niech szybko zacznie biegać za dzieciakami!

- Budzi się przy tobie, tak pięknej, że na pewno szybko wróci do zdrowia.

- Powiedz mu, że życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na taneczne ruchy! - czytamy.

Przypomnijmy, że Alec Baldwin po raz ósmy został ojcem w maju 2022 roku. Z pewnością ma dla kogo wracać do zdrowia.