Zamknij

Alec Baldwin został ojcem po raz ósmy. Żona opublikowała intymne nagranie

25.09.2022 14:57

Alec Baldwin i jego żona Hilaria już w czerwcu informowali, że spodziewają się kolejnego dziecka. Aktor został ojcem po raz ósmy, a świeżo upieczona mama zdradziła wyjątkowe imiona córeczki.

Hilaria i Alec Baldwin
fot. John Angelillo/UPI/Shutterstock/Rex Features/East News

Alec Baldwin został ojcem po raz ósmy. Aktor wraz z Hilarią Baldwin doczekał się sześciu pociech, w tym Eduarda, który urodził się dwa lata temu. Ze związku z Kim Basigner ma też 26 -letnią córkę, Ireland. Po ostatnich stresujących miesiącach, kiedy media żyły tragicznym zdarzeniem na planie filmu „Rust”, Alec Baldwin ma powody do radości. Najpierw go uniewinniono, a teraz przywitał na świecie córeczkę.

Zobacz także: Magda Gessler pokazała zdjęcie z wnukiem. „Skala uczuć sięgnęła zenitu” [FOTO]

Alec Baldwin został ojcem po raz ósmy

Hilaria Baldwin w czerwcu przekazała, że spodziewa się siódmego dziecka i pokazała zdjęcie USG. Jak ujawniła wraz z mężem, mieli niedługo przywitać córeczkę.

- Nareszcie jest z nami! Przedstawiamy nasze małe spełnienie marzeń. Obie jesteśmy szczęśliwe i zdrowe – napisała Hilaria Baldwin na Instagramie.

Żona Aleca Baldwina przekazała, że córeczka będzie nosić imiona Ilaria Catalina Irena. Pokazała również dość intymne nagranie z pierwszych chwil po porodzie, gdzie tuli do siebie dziecko. Dumny tata również był na miejscu.

W krótkim klipie można też zobaczyć zbitek zdjęć z domowego zacisza, gdzie Hilaria Baldwin przedstawia rodzeństwu nowego członka rodziny. Maluchy są zachwycone i z niezwykłą czułością odnoszą się do swojej nowej siostrzyczki.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska