Obserwuj w Google News

Agnieszka Hyży zażartowała ze zwolnień w Polsacie. Edward Miszczak odpowiedział od razu

2 min. czytania
01.06.2023 09:05

Po kolejnych rewolucjach wśród pracowników Polsatu, w stacji nikt już nie może czuć się bezpiecznie. Mimo napiętych nastrojów, Agnieszka Hyży pozwoliła sobie zażartować z decyzji swojego pracodawcy. Zrobiła to w obecności Edwarda Miszczaka, który nie pozostawił dowcipu bez odpowiedzi.

Agnieszka Hyży zażartowała ze zwolnień w Polsacie. Edward Miszczak odpowiedział od razu
fot. Artur Zawadzki/East News

Wszystko zaczęło się od kadrowych roszad w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z show pożegnali się: Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Kolejne większe zmiany dotyczyły „Tańca z Gwiazdami”. Program ma ma przechodzić taką rewolucję, że jego premierę przesunięto o kilka miesięcy. Gdy Katarzynie Dowbor podziękowano bukietem białych róż za współpracę, pewnym stało się jedno – nikt nie może czuć się teraz bezpiecznie w Polsacie.

Zobacz też:  Nowe nazwisko w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ciąg dalszy roszad w Polsacie

Agnieszka Hyży drwi ze zwolnień w Polsacie?

Mimo stresującej atmosfery w stacji, pojawiają się nieco weselsze głosy. Agnieszka Hyży, która prowadziła spotkanie z okazji premiery serialu „Sortownia”, miała sobie pozwolić na mały dowcip na temat głośnych zwolnień w Polsacie. Pikanterii tej sytuacji dodaje fakt, że wszystko słyszał Edward Miszczak.

Celebrytka wspomniała o Andrzeju Chyrze, który zagrał we wspomnianej produkcji główną rolę: - Ja się cieszę, że nowy dyrektor programowy, pan Edward Miszczak, nie zwolnił pana Andrzeja Chyry z tej roli – cytuje prezenterkę „Pudelek”.

Miszczak wszystko słyszał i nie omieszkał nie odpowiedzieć.

Redakcja poleca

Edward Miszczak żartuje ze zwolnień. Na to pracownicy muszą uważać

Dowcip najwyraźniej rozbawił nowego dyrektora programowego. Najpierw uspokoił gwiazdę, że póki co sama może być o swoją posadę spokojna. Kiedy ma się zacząć bać? Kiedy zobaczy na horyzoncie pewien symbol.

- Jeśli pani nie dostała białych kwiatów, to wszystko jest okej – stwierdził.

Przypomnijmy, że bukiet białych kwiatów na pożegnanie wręczono niedawno Katarzynie Dowbor. Gest będzie kolejną tradycją wprowadzoną na stałe przez Edwarda Miszczaka?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News