Obserwuj w Google News

Edward Miszczak za bardzo się rozpędził? Katarzyna Dowbor go przestrzega

2 min. czytania
26.05.2023 08:53
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor podzieliła się w mediach społecznościowych wpisem, o którym było ostatnio głośno. Z drugiej strony można dopatrywać się w tym konkretnego komunikatu.

Dowbor przestrzega Miszczaka
fot. Tomasz Urbanek/East News/Beata Zawrzel/REPORTER/EAST NEWS

W ostatnich tygodniach Edward Miszczak pokazał, że jako dyrektor programowy Polsatu nie będzie wahał się przed nawet najbardziej zaskakującymi decyzjami, dotyczącymi obsady programów stacji oraz jej ramówki. Po prawdziwej rzezi wśród gwiazd stacji i zdecydowanych roszadach, które wprowadzał od początku, nie zwalnia tempa. Katarzyna Dowbor postanowiła przestrzec go przed takimi krokami.

Katarzyna Dowbor przestrzega Edwarda Miszczaka? Opublikowała wymowny wpis

Kiedy Edward Miszczak zwolnił Katarzynę Dowbor z programu "Nasz nowy dom", fani formatu byli zszokowani. To jednak nie był koniec zmian. Potem ogłoszono, że z Polsatu znika "Hell's Kitchen", a widzowie będą mogli oglądać Mateusza Gesslera na ekranach TV4 w całkiem nowym programie. Trudno powiedzieć, czy to koniec roszad, wprowadzanych przez Edwarda Miszczaka. Wcześniej z posadą pożegnali się m.in. Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski, który odszedł za nią w geście solidarności. Wszystko to sprawiło, że widzowie Polsatu zaczęli zastanawiać się, która z ich ulubionych gwiazd jeszcze może "polecieć" i które programy zostaną usunięte z ramówki — jak na przykład "Mam talent".

Redakcja poleca

Ostatnio ze zwolnień zażartował sobie Szymon Majewski, który stwierdził, że już wie, dlaczego Edward Miszczak tak szaleje ze zwolnieniami. Winę za to ponosić ma znak "Zwolnij", który codziennie szef Polsatu ma widywać na swej drodze. Jak widać, żarcik ten bardzo spodobał się Katarzynie Dowbor, bo postanowiła podzielić się nim w swoich mediach społecznościowych. Pokazała go w najnowszym stories. Ale czujne oko fanów prezenterki może zauważyć w tym również ostrzeżenie dla Miszczaka: "Zwolnij — dość już zmian". Czy właśnie w ten sposób Katarzyna Dowbor chciała przestrzec Edwarda Miszczaka? Nie jest to wykluczone.

Katarzyna Dowbor udostępniła wpis Szymona Majewskiego
fot. Instagram/@katarzyna_dowbor_official/screen

Zobacz także: Bojkot programu "Nasz nowy dom". Po ostatnim odcinku z Katarzyną Dowbor zawrzało

Przypomnijmy, że w czwartek 25 maja odbyło się wręczenie "Telekamer" Teletygodnia. Statuetka przypadła programowi "Nasz nowy dom", ale — ku zaskoczeniu widzów i fanów formatu — nikt nawet o wieloletniej prowadzącej nie wspomniał ani słowem, nie mówiąc już o podziękowaniach. Widzowie są wściekli. Pozostaje pytanie, czy to wszystko w dobry sposób wpłynie na oglądalność Polsatu. Już teraz wiele osób zapowiada, że swoich dotąd ulubionych programów po zmianach oglądać nie zamierza.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News