Obserwuj w Google News

Elżbieta Romanowska nie wytrzymała. Zwróciła się do hejterów: „Ktoś was ewidentnie źle wychował”

Maria Czarniecka
2 min. czytania
22.05.2023 21:34
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Romanowska została ogłoszona nową prowadzącą programu „Nasz Nowy Dom”. Niestety nie wszyscy ją najlepiej przyjęli. Aktorka nie wytrzymała presji i zwróciła się bezpośrednio do hejterów.

Elżbieta Romanowska nie wytrzymała. „Ktoś was ewidentnie źle wychował”
fot. Łukasz Kalinowski/East News

Przez dziesięć lat twarzą programu „Nasz Nowy Dom” była Katarzyna Dowbor. Po objęciu władzy przez Edwarda Miszczaka w Polsacie doszło do niemałych rewolucji, a jedną z nich było wypowiedzenie umowy prowadzącej show. Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska. Niestety nie wszyscy uznali to za dobrą decyzję.

Zobacz też:  Edward Miszczak skomentował zwolnienie Katarzyny Dowbor. Nawiązał do wieku

Elżbieta Romanowska nie wytrzymała presji. Zwróciła się do hejterów

Decyzja o odsunięciu Katarzyny Dowbor od programu wywołała wiele kontrowersji. Wielu uważa, że nikt nie sprawdzi się w tym formacie tak dobrze, jak jego była już prowadząca. Krytycy postanowili dać temu wyraz na instagramowym profilu Elżbiety Romanowskiej. Warto jednak zauważyć, że do ocen jest jeszcze stanowczo za wcześnie – w końcu nie pojawił się jeszcze żaden odcinek z udziałem aktorki.

Redakcja poleca

Niestety niepochlebne komentarze znacznie wymknęły się spod kontroli. Romanowska postanowiła więc zwrócić się do swoich hejterów. Zrobiła to za pomocą instagramowego nagrania.

- Ja bardzo szanuję zdanie drugiego człowieka. Bardzo szanuję rady, które są mi dawane, biorę je do siebie. Natomiast fajnie jak to są rady, które rzeczywiście coś wnoszą. Mówię tutaj o ludziach, którzy do mnie bardzo obraźliwe rzeczy. Gdybyście zobaczyli kilka programów, które już będą w emisji i mieli wtedy jakieś swoje uwagi, to wtedy ja bardzo chętnie je przyjmę,ale pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi uczestników, żebym się zmieściła. Naprawdę?

- grzmiała na nagraniu.

Elżbieta Romanowska była pozytywnie nastawiona do pracy. Co się zmieniło?

Aktorka na początku informowała, że jest pozytywnie nastawiona do nowej pracy. Podkreślała, że dzięki poznaniu trudnych historii bohaterów programu, doceniła swoje życie i pracę. Niestety przykre komentarze wymusiła na Romanowskiej mniej przyjemną reakcję.

- Po pierwsze nie robicie na mnie żadnego wrażenia, bo to świadczy tylko o was, waszym braku kultury, o waszych kompleksach. Ktoś was ewidentnie źle wychował, z czego bardzo mi przykro. Może macie jakieś niezbyt fajne życie i w ten sposób próbujecie się dowartościować?

- zapytała.

Na koniec Elżbieta Romanowska poinformowała, że większość hejterskich komentarzy pochodzi z fałszywych kont. Zaproponowała, by krytycy nie wstydzili się swoich personaliów, a najlepiej, by mówili jej o swoich wątpliwościach prosto w twarz.