Obserwuj w Google News

"Nasz nowy dom" z Elą Romanowską w roli prowadzącej. Są pierwsze zdjęcia z planu

2 min. czytania
17.05.2023 13:06
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu programu "Nasz nowy dom" już z Elżbietą Romanowską na czele. Zdania fanów są podzielone.

Nasz nowy dom z Elą Romanowską
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS/Instagram/@nasznowydom/screen

Elżbieta Romanowska w roli prowadzącej " Nasz nowy dom" nie będzie miała łatwego zadania. Musi przekonać do siebie olbrzymie grono fanów Katarzyny Dowbor, która przez dziesięć lat emisji doskonale sprawdzała się jako szefowa. Kiedy ogłoszono, że dobrze znana prezenterka żegna się z formatem, pojawiło się wiele głosów sprzeciwu. Mimo to Edward Miszczak wiedział swoje, a program idzie dalej — z nową prowadzącą na pokładzie. Właśnie w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu już z Elżbietą Romanowską w nowej roli.

"Nasz nowy dom": Elżbieta Romanowska już na planie. Pierwsze zdjęcia nowej prowadzącej

Choć fani Katarzyny Dowbor bardzo tego nie chcieli, to jednak słowo się rzekło i ekipa programu pod dowództwem Elżbiety Romanowskiej wkroczyła na plan. Jak przekazano w mediach społecznościowych, pierwszy remont z nową prowadzącą jest już w toku. Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia z nową szefową.

Redakcja poleca

Choć na zdjęciach wszyscy wyglądają na zadowolonych, to najwyraźniej zadowoleni wciąż nie są sami fani programu. Można założyć, że to dopiero początek wylewu żali i krytyki, a po emisji pierwszego odcinka bez Katarzyny Dowbor, na Instagramie będzie prawdziwa burza. Teraz internauci dość spokojnie oceniają, że choć darzą Romanowską sympatią, to jednak poprzednia prowadząca jest po prostu nie do zastąpienia.

- Kurczę, bardzo lubię panią Elę, ale to program pani Kasi.
- Nie mam nic do nowej pani, ale bezwarunkowo pani Kasia powinna wrócić!
- To, co wydarzyło się z panią Kasią Dowbor, z pewnością nie zachęca do oglądania w dalszym ciągu tego programu.
- Ja to nawet nie chce się przyzwyczajać do nowej prowadzącej, chociaż do pani Eli nic nie mam. To nie jest program rozrywkowy, ale z pewną misją, a w takiej sytuacji dokonywanie niepotrzebnych zmian jest wątpliwe. Zamienił stryjek siekierkę na kijek — piszą rozżaleni komentujący.

Jak widać, Elżbieta Romanowska będzie miała mocno pod górkę. Przypomnijmy, że ona sama zaznaczyła w jednej ze swoich wypowiedzi, że nie zamierza naśladować byłej prowadzącej, a zamiast tego chce być po prostu sobą i w ten sposób przekonać do siebie fanów programu. Warto dodać, że nowa prowadząca sama jest wielką fanką formatu "Nasz nowy dom". To zresztą miało być jedną z kwestii, które ujęły Edwarda Miszczaka w osobie Eli Romanowskiej. Pozostaje czekać na pierwszy remont z jej udziałem.

Myślicie, że widzowie dadzą się przekonać?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS