Obserwuj w Google News

Widzowie "Nasz nowy dom" wpadli w furię. Romanowska zamiast Dowbor to wstyd?

2 min. czytania
12.05.2023 11:32
Zareaguj Reakcja

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom" rozzłościło wielu widzów, ale kiedy okazało się, że zastąpi ją Elżbieta Romanowska, fani nie wytrzymali. W sieci pojawiły się bardzo ostre komentarze.

Elżbieta Romanowska
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER EAST NEWS

" Nasz nowy" dom to jeden z największych hitów Polsatu. Produkcja, w której ekipa profesjonalistów remontuje domy potrzebujących rodzin, podbiła serca widzów. Duża w tym zasługa prowadzącej format Katarzyny Dowbor, której empatia i ciepło doskonale licowały z formułą programu. Nic dziwnego, że kiedy w sieci pojawiła się informacja o zwolnieniu prezenterki, wiele osób nie kryło swojego rozgoryczenia. Sama gwiazda przyznała, że po 10 latach ciężko rozstać jej się z "Nasz nowy dom". Teraz jednak smutek widzów zastąpiło oburzenie. Po ogłoszeniu nowej prowadzącej w sieci zawrzało.

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom" to pomyłka? Widzowie są wściekli

Wiadomo już, że Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej "Nasz nowy dom" zastąpić ma znana między innymi z "Rancza" i "Barw szczęścia" Elżbieta Romanowska. Nie można odmówić jej doświadczenia w prowadzeniu programów rozrywkowych, które zdobyła między innymi w "Fort Boyard" i "Anything Goes. Ale jazda". Jednak zdaniem wielu widzów nie ma szans na choćby zbliżenie się do poziomu Dowbor. Pod postem zapowiadającym udział Romanowskiej pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

- Kpina. Nie mam nic do pani Romanowskiej, fajna kobita, ale wymienienie pani Dowbor na panią Romanowską, to jakiś żart.

- Pani Kasi nikt nie zastąpi.

- Okropne i nieetyczne zachowanie wobec Pani Dowbor. Wstyd - czytamy.

Fani nie oszczędzili Edwarda Miszczaka, który został oskarżony o niszczenie ich ulubionego formatu.

Redakcja poleca

Edward Miszczak niszczy "Nasz nowy dom"? Widzowie nie chcą Elżbiety Romanowskiej w programie

W komentarzach pod postem ogłaszającym, że nową prowadzącą "Nasz nowy dom" została Elżbieta Romanowska, nie zabrakło ostrych komentarzy pod adresem Edwarda Miszczaka. Zdaniem krytyków nowy dyrektor programowy Polsatu podejmuje nietrafione decyzje i działa na niekorzyść hitów stacji.

- Nie mam nic do tej pani, jest aktorką, a nie dziennikarką. Niech gra w filmach i serialach. Najpierw wyskakuje z telewizora "Brzydula" Kamińska, teraz kolejna „dobra zmiana”. Pan Miszczak miał kiedyś czuja do ludzi i ewidentnie z Polsatu postanowił zrobić TVP wygwizdowo wielkie.

- Szkoda mi tej nowej prowadzącej, bo będzie na nią duży hejt, a tak naprawdę to nie jest jej wina, tylko pana Miszczaka, który psuje Polsat.

- I po co ta zmiana? Nowym dyrektorem jest chyba Niszczak, a nie Miszczak, bo niszczy Polsat jak TVN. Dno! - czytamy.

Miejmy nadzieję, że Elżbieta Romanowska szybko zdobędzie sympatię nawet niezbyt przekonanych do niej widzów.

Rolnik szuka żony
6 Zobacz galerię
fot. Wojtek Kurczewski/TVP/East News