Obserwuj w Google News

„Nasz nowy dom” wygrał Telekamerę. Nikt nie podziękował Dowbor. Fani oburzeni

2 min. czytania
26.05.2023 07:42
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor została pominięta na gali Telekamer Tele Tygodnia 2023. Nagrodzony został program „Nasz nowy dom”, jednak dziennikarka nie pojawiła się na scenie. Widzowie są oburzeni, że nikt nie podziękował byłej prowadzącej. - To wasza ostatnia statuetka - grzmieli.

nasz-nowy-dom-wygrał-telekamerę-nikt-nie-podziękował-katarzynie-dowbor-fani-oburzeni
fot. TRICOLORS/East News, Instagram (@telewizjapuls_official)

Telekamery Tele Tygodnia 2023 wzbudziły masę emocji. Jedną ze statuetek otrzymała Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, który spóźnił się na galę. Największego zainteresowania nie wzbudziła jednak para prowadzących „ Pytania na Śniadanie”, lecz wygrana „ Naszego nowego domu”. Twórcy show Polsatu otrzymali statuetkę za najlepszy program rozrywkowy. Wielu z pewnością oczekiwało, że nagrodę odbierze wieloletnia gospodyni show, Katarzyna Dowbor. Tak się jednak nie stało, co wywołało oburzenie fanów programu „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor pominięta na Telekamerach. „Te wyniki to jej zasługa”

Katarzyna Dowbor przez 10 lat była prowadzącą programu „Nasz nowy dom”. Nieoczekiwanie została zwolniona z Polsatu przez Edwarda Miszczaka. Rolę gospodyni przejęła Elżbieta Romanowska, która mierzy się z masą krytyki telewidzów. Mimo ostatnich kontrowersji „Nasz nowy dom” otrzymał Telekamerę za najlepszy program rozrywkowy.

- Nasz nowy dom nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia 2023 w kategorii "Najlepszy program". To już drugie takie nasze wyróżnienie! Drodzy widzowie! Dziękujemy, że jesteście z nami! Bez Was by tego nie było! - możemy przeczytać na Instagramie produkcji.

Niestety ku rozczarowaniu widzów nagrody nie odebrała Katarzyna Dowbor. Nie to było jednak najgorsze. Na scenie pojawili się osoby związane z produkcją, które podziękowały za sympatię fanom. Nikt nie wspomniał jednak o wieloletniej prowadzącej „Naszego nowego domu”. To doprowadziło internautów do wściekłości.

- To sukces Kasi Dowbor niewdzięcznicy!

- Spokojnie, bez Kasi Dowbor więcej tej nagrody nie dostaniecie.

- Serdeczne gratulacje dla całej ekipy „Nasz Nowy Dom”, a w szczególności dla Pani Kasi Dowbor, o której na gali nikt nawet się nie zająknął. Po dziesięciu latach prowadzenia programu i wielkiej sympatii widzów!!! Bezczelność!!!

- Nagrodę powinna odebrać Katarzyna Dowbor. Te wyniki to jej zasługa.

- Statuetka należy się pani Dowbor. To ona prowadziła program i to ona go tworzyła. To była wasza kolejna, ale i ostatnia statuetka - pisali oburzeni.

Czy twórcy programu „Nasz nowy dom” rzeczywiście popełnili gafę, nie wspominając o Katarzynie Dowbor?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News