Obserwuj w Google News

Zaskoczenie na Telekamerach. Kurzajewski nie przyszedł z Cichopek. Wiadomo, co wtedy robił

2 min. czytania
25.05.2023 23:45
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek zjawiła się na Telekamerach 2023 bez Macieja Kurzajewskiego i sama odebrała nagrodę, choć otrzymała ją wspólnie ze swoim ukochanym. Aktorka wyjaśniła, dlaczego prezenter "Pytania na śniadanie" nie przyszedł na wręczenie statuetek. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Wojciech Olkuśnik/East News, VIPHOTO/East News

Telekamery 2023 rozdane. Podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki popularnego plebiscytu. Jedną z gwiazd imprezy była Katarzyna Cichopek. Prezenterka "Pytania na śniadanie" i jej partner Maciej Kurzajewski zostali nagrodzeni w kategorii "Prowadzący/gospodarz show". Aktorka musiała jednak sama odebrać statuetkę z rąk Sandy Kubickiej, ponieważ Maciej Kurzajewski nie zjawił się na wręczeniu nagród. Co było powodem jego nieobecności? Ukochana byłego męża Pauliny Smaszcz pospieszyła z wyjaśnieniami. 

Redakcja poleca

Telekamery 2023: Katarzyna Cichopek odebrała nagrodę bez Macieja Kurzajewskiego 

Widok Katarzyny Cichopek samotnie pozującej do zdjęć zaniepokoił wielu uczestników imprezy. Gdzie się podział Maciej Kurzajewski? Odkąd para ujawniła się ze swoim związkiem, pozostawała prawie nierozłączna, a teraz, w tak ważnej chwili, u boku Katarzyny Cichopek zabrakło jej partnera.

Aktorka "M jak miłość" wyjaśniła, że Maciej Kurzajewski nie mógł jej towarzyszyć, ponieważ w tym samym czasie prowadził inne wydarzenie. Dodała, że nie spodziewała się kolejnej Telekamery dla Kurzajewskiego. 

Maciej ma już cztery na koncie. Myślałam, że na tym koniec, a tu proszę jaka miła niespodzianka. Jest fantastycznym gospodarzem i dzisiaj też jest gospodarzem, ale na innym evencie - wyjaśniła Kasia Cichopek. 

Gwiazda nie kryła dumy z nagrody i podziękowała głosującym za wyróżnienie. 

- 23 lata pracy na planie przed kamerą, mnóstwo wzlotów i upadków, spotkań z fantastycznymi ludźmi i ciągłego rozwoju zawodowego. To jest dla mnie coś niesamowitego, ale to wszystko jest możliwe dzięki państwa sympatii - powiedziała wzruszona. 

Maciej Kurzajewski dołączył do Kasi Cichopek pod koniec Telekamer 

Maciejowi Kurzajewskiemu udało się jednak dotrzeć na galę. Gdy na koniec wszyscy laureaci ustawili się do zdjęć, prezenter zjawił się na scenie i osobiście odebrał statuetkę z rąk prowadzącej widowisko Katarzyny Zielińskiej. Nagrodzona para podziękowała za Telekamery na Instastory. Maciej nie omieszkał wyrazić wdzięczności Kasi Cichopek za reprezentowanie go w czasie wręczenia statuetek i dał jej buziaka. 

dgg
fot. Instagram:@katarzynacichopek
dggw
fot. Instagram:@katarzynacichopek