Obserwuj w Google News

Edward Miszczak znów szaleje. Co się stanie z Mateuszem Gesslerem?

2 min. czytania
24.05.2023 08:12
Zareaguj Reakcja

Odkąd Edward Miszczak rządzi w Polsacie, ramówka słonecznej stacji przechodzi swoistą rewitalizację. Cel jest jeden: przyciągnięcie widzów przed ekrany. A że uświęca on środki, władze Polsatu nie cofną się przed niczym, co ich zdaniem mogłoby wpłynąć korzystnie na wyniki oglądalności słonecznej stacji oraz TV4. Po drastycznych zmianach w „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Love Island. Wyspa miłości” i „Nasz nowy dom” na celownik wzięto „Hell’s Kitchen”.

"Para do Gara". Mateusz Gessler dostał nowy program. Edward Miszczak znów zaszalał
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Edward Miszczak trzyma Polsat żelazną ręką. Za jego rządów w słonecznej stacji zaszło wiele zmian, które widzom niekoniecznie muszą się podobać. Wystarczy wspomnieć o zwolnieniach w ekipie muzycznego show „Twoja twarz brzmi znajomo”, przeniesieniu „Love Island. Wyspa miłości” do TV4 i o zastąpieniu Elżbietą Romanowską Katarzyny Dowbor, legendarnej prowadzącej „Nasz nowy dom”, by zrozumieć, że nowy dyrektor programowy Polsatu nie cofnie się przed niczym. Wciąż słychać głosy, sugerujące, że w planach ma także zwolnienie Iwony Pavlović, która jest wizytówką „Tańca z gwiazdami”.

Na spore zmiany muszą przygotować się także fani „Hell’s Kitchen”. Kulinarny program zniknie z anteny. Poznaliśmy dalsze losy Mateusza Gesslera.

Redakcja poleca

Para do Gara. Mateusz Gessler dostał nowy program

Fanów „Hell’s Kitchen” czeka rozczarowanie. Program Mateusza Gesslera zniknie z anteny Polsatu. Jednak sam prowadzący nie rozstanie się z telewizją. Okazuje się, że niedługo zobaczymy go w Czwórce.

„Ruszają nagrania nowego kulinarnego show pod roboczym tytułem „Para do Gara”, który zadebiutuje w Czwórce już jesienią 2023 roku. Program poprowadzi Mateusz Gessler znany widzom m.in. z programu „Hell's Kitchen”. Nie możemy się doczekać!” – poinformowano na instagramowym profilu TV4.

Portal Wirtualnemedia.pl informuje, że „Para do Gara” będzie kalką zagranicznego formatu „My Wife Rules”. W programie będzie można oglądać kulinarną rywalizację pomiędzy trzema parami. Podczas gdy męzczyźni odpowiedzialni będą za gotowanie, rolą towarzyszących im kobiet stanie się koordynowanie ich działań i dyktowanie im przepisów z pamięci. Opis show brzmi następująco:

„Po zapoznaniu się z recepturą panie opuszczą studio, a ich miejsca, w trzech zaaranżowanych kuchniach, zajmą panowie. Porozumiewając się przez zestaw słuchawkowy, partnerki będą musiały tak pokierować swoich mężczyzn, by ich danie nie odbiegało smakiem, a także prezentacją od dania przygotowanego przez znanego szefa kuchni. Na wykonanie zadanie wszyscy będą mieć jedynie 60 minut. Gdy potrawy będą już gotowe, zostaną zaserwowane paniom, które ocenią przygotowane dania. Do puli punktów dodawane będą również punkty od szefa kuchni i to one będą mogły zaważyć o zwycięstwie konkretnego duetu”.

Źródła: RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl