Obserwuj w Google News

Nowe nazwisko w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ciąg dalszy roszad w Polsacie

2 min. czytania
31.05.2023 21:13
Zareaguj Reakcja

Poznaliśmy nazwisko osoby, która dołączyła właśnie do obsady programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To artysta związany wcześniej m.in. z "Tańcem z gwiazdami".

Twoja Twarz Brzmi Znajomo nowa osoba w obsadzie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Zmiany w Polsacie pełną parą. Jedne gwiazdy odchodzą, inne przychodzą na ich miejsce, a Edward Miszczak, zdaje się, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie swojej wizji nowego Polsatu. Nikt nie może czuć się zbyt pewnie, a po tym, jak szef stacji zwolnił osoby, które od lat były ze stacją związane — mowa choćby o Katarzynie Skrzyneckiej, jak i Katarzynie Dowbor — na inne gwiazdy padł blady strach. Ostatnio mówi się, że Edward Miszczak rozważać ma pożegnanie się z Maciejem Dowborem, który miał go rozsierdzić słowami na temat mamy, które padły prosto ze sceny Polsatu SuperHit Festiwalu. Pewne jest, że to nie koniec zmian, a dowodem na to są doniesienia medialne na temat nowej osoby w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Z "Tańca z gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowe nazwisko w programie

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od kilku miesięcy doświadcza bardzo mocnych zmian, które dzieją się mocą Edwarda Miszczaka. Nic nie zapowiada, by nowy dyrektor programowy miał rychło zaprzestać swoich roszad. Oczywiście dotykają one nie tylko tych pracowników stacji, których twarze widzimy w popularnych programach, ale tez osób z "zaplecza". Tak było w przypadku choreografa " Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kilka tygodni temu zwolniony został Krzysztof „Kris” Adamski, a teraz wiadomo już, kto ma przyjść na jego miejsce. Jak przekazał serwis "Wirtualne Media" w nowym sezonie show na jego miejscu zobaczymy choreografa Macieja Zakliczyńskiego, który wcześniej przygotowywał tancerzy do występów na parkiecie programu " Taniec z Gwiazdami".

Redakcja poleca

Zakliczyński to pochodzący z Gliwic, wyróżniony absolwent Uniwersytetu Śląskiego, kulturoznawca i teatrolog, absolwent studiów podyplomowych MBA i DBA Art&Science Nowe Media w Biznesie, badacz mowy ciała i komunikacji niewerbalnej — czytamy w serwisie.

Jest też scenarzystą i reżyserem, a na jego koncie jest ponad 40 sztuk teatralnych, prezentowanych w kraju jak i za granicą.

Ciekawe, jak zmieni się program pod wpływem nowego choreografa. Można zakładać, że zdania będą podzielone. Jak tuż po zwolnieniu zauważyła Katarzyna Skrzynecka, to Adamski miał być "sercem programu". Pozostaje czekać na nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przypomnijmy, że emisja planowana jest na jesień. Premiera nastąpi już we wrześniu.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS