Zamknij

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali imię dla dziecka. Fani zachwyceni: "Jest piękne!"

18.06.2021 15:25

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się córki. Para już wybrała imię dla dziecka. Okazuje się, że aktorka nazwie córkę po swojej babci. - Na szczęście Andrzej przystał na tę propozycję - ucieszyła się. 

Zofia Zborowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Zofia Zborowska wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, która też jest aktorką, spodziewa się dziecka z siatkarzem Andrzejem Wroną. Ich ślub odbył się w sierpniu 2019 roku. W marcu para poinformowała o ciąży, a niedawno zdradziła płeć dziecka. Wiadomo już, że Zborowskiej i Wronie urodzi się córka.  

34-letnia Zofia od początku musi na siebie bardzo uważać. Lekarze zdiagnozowali u niej trombofilię, która może powodować problemy z donoszeniem ciąży lub powikłania położnicze. Przez nie najlepsze samopoczucie aktorka musiała zrezygnować z pracy w serialu "Tajemnica zawodowa" i leżeć w łóżku przez miesiąc. Na szczęście liczne dolegliwości nie pozbawiają przyszłej mamy dobrego humoru, nie przeszkadzają jej też regularnie pojawiać się na Instagramie. Zofia Zborowska właśnie zdradziła obserwatorom, jakie imię wybrała dla córki. 

Zofia Zborowska w ciąży usłyszała przerażającą diagnozę. "Nie wiedział nikt"

Zofia Zborowska wybrała imię dla dziecka. Jak nazwie córkę?

Zofia Zborowska, która po słynnych fotkach z zapiekanką zapoczątkowała challenge na najgorsze zdjęcia gwiazd w ciąży, zdradził imię córki. Aktorka zamierza nazwać dziewczynkę Nadzieja na część swojej babci od strony mamy. 

Nadzieja - tak miała na imię moja Babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. Hania [siostra Zofii - przyp. red] za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata, wiec jeśli będę miała kiedyś córkę, to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku - mężu Babci Nadzi. W każdym razie na szczęście Andrzej przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko - czekamy na Ciebie bardzo - napisała aktorka. 

Imię córki Zborowskiej bardzo spodobało się komentującym. Piękne imię i tyle znaczy w dzisiejszych czasach - podkreślają internautki i doceniają pomysł wskrzeszenia szlachetnego, lecz już dzisiaj nieco zapomnianego imienia. 

Wam też się podoba? 

loader