Zamknij

Wpadka Borysa Szyca na Instagramie. Aktor pokazał za dużo

26.09.2022 15:39

Na Instagramie Borysa Szyca pojawił się wpis, w którym aktor promuje produkty jednej z marek. Przy okazji publikacji zaliczył wpadkę, która sprawiła, że post cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. Screeny krążą w sieci.

Borys Szyc
fot. Inastagram/@borys.szyc/screen

Borys Szyc należy do najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów filmowych, serialowych i teatralnych. Cieszy się też dużą popularnością w sieci, a jego konta w mediach społecznościowych obserwują tysiące fanów. Na Instagramie aktora śledzi ponad 155 tysięcy osób. Nic dziwnego, że Szyc cieszy się statusem influencera i liczyć może na liczne kontrakty reklamowe z różnymi markami. Niestety, jednym takie współprace przychodzą łatwiej, innym trudniej.

Zdaje się, że Borys Szyc należy do tej drugiej grupy. W swoim niedawnym poście aktor niechcący pokazał zbyt wiele.

Zobacz także: Sebastian Fabijański spotyka się ze znaną aktorką. Tabloid przyłapał ich na namiętnym pocałunku

Wpadka Borysa Szyca na Instagramie. Internauci śmieją się ze wpisu aktora

Już od pewnego czasu Borys Szyc pokazuje w swoich social mediach produkty popularnej marki, tworzącej roślinne odpowiedniki różnych wyrobów na bazie mleka.

Niestety, publikując niedawny post zaliczył niemałą wpadkę. Przypadkiem opublikował post wraz z… krótką instrukcją jego publikacji. Ponadto, okazało się, że wiadomość, którą obecnie widać już we właściwej formie na profilu aktora, wcale nie była przygotowana przez niego, choć na taką ma wyglądać.

Oczywiście nie jest tajemnicą, że wiele sławnych osób pozostawia swoje profile do prowadzenia osobom trzecim, a posty sponsorowane często bywają przygotowywane przez specjalistów, ale obserwatorzy gwiazd zwykle liczą na to, że to jednak oni sami chcą promować dany produkt. Daje to większe poczucie, że to, co jest polecane przez gwiazdę, rzeczywiście zostało przez nią „przetestowane”.

Choć post ze współpracą Borysa Szyca wygląda już tak, że po wpadce nie ma śladu, to jednak screeny pierwotnej wersji krążą w sieci. Zdjęcie pojawiło się m.in. w serwisie Gwiazdy Wirtualna Polska.

Pod wpisem aktora już pojawiły się komentarze z informacją, że pierwotny wpis już krąży w sieci.

Twój wpis z instrukcją wrzucenia reklamy mleka od sponsora, lata już po Facebooku – pisze internauta.

Szyc raczej z dystansem podchodzi do wpadki i odpowiada: I’m famous!, czyli po prostu „jestem sławny”. Co ciekawe, nie wszyscy są przekonani, że była to pomyłka. Zdaniem niektórych, to sprytny sposób na to, by jeszcze bardziej przykuć uwagę do posta. Czy na pewno? Trudno powiedzieć, ale jeśli tak, to pewnie się to udało.

szyc
fot.

Instagram/Borys Szyc/screen