Zamknij

Sebastian Fabijański spotyka się ze znaną aktorką. Tabloid przyłapał ich na namiętnym pocałunku

Anna Skalik
26.09.2022 11:14

Sebastian Fabijański został przyłapany przez reporterów na spotkaniu ze znaną aktorką. Gwiazdor skomentował to spotkanie krótko. Czy to "coś więcej"?

Sebastian Fabijański
fot. VIPHOTO/East News/Instagram/@anna_maria_sieklucka/screen

Od czasu oficjalnego rozstania Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego minęło już dobre kilka miesięcy. A o tym, że związek pary nie układał się od dłuższego czasu, także było wiadomo, o czym mówił sam aktor. Teraz, kiedy zdaje się, że medialna burza opadła, zarówno Fabijański jak i jego była partnerka układają sobie życie na nowo.

Już jakiś czas temu Maffashion przestała ukrywać relację z mężczyzną, z którym podobno miała zdradzić ówczesnego narzeczonego. Z kolei Fabijański po sensacyjnym spotkaniu z Rafalalą teraz zaczął być widywany z innymi kobietami. Właśnie został przyłapany przez tabloid na romantycznej schadzce ze znaną aktorką. O kim mowa?

Zobacz także: TVP bez disco polo? Nie na warcie żony Kurskiego. Joanna Kurska wprowadza swoje porządki  

Sebastian Fabijański spotyka się z Anną Marią Sieklucką? Tabloid przyłapał ich na namiętnym pocałunku

Jak poinformował „Fakt”, Sebastian Fabijański „pod osłoną nocy” spotkał się z Anną Marią Sieklucką – aktorką, znaną dzięki swojej roli w erotyku „365 dni” i jego kontynuacjach. Gazeta donosi, że aktorzy spotkali się późnym wieczorem i udali na zakupy. Aktorzy rzucili się sobie w objęcia jak starzy znajomi – informuje „Fakt”. Na koniec spotkania doszło do czułego pożegnania, które tabloid uwiecznił na zdjęciach. Widać na nich Sieklucką i Fabijańskiego w mocnym uścisku podczas namiętnego pocałunku.

Dziennikarze „Faktu” skontaktowali się z aktorem, by poprosić go o komentarz w sprawie spotkania z Sieklucką. Gwiazdor niechętnie odpowiedział w dwóch niewiele wyjaśniających zdaniach:

Nie chciałbym tego jakkolwiek komentować. To jedyny komentarz, na jaki bym chciał sobie pozwolić – powiedział krótko.

Ciekawe, czy będzie jakiś dalszy ciąg tych spotkań. Ze zdjęć można wywnioskować, że Sieklucka i Fabijański mocno mają się ku sobie. Co ciekawe, na Instagramie aktorka napisała niedawno dość wymowny komentarz, dotyczący korzystania z życia:

Przestań czekać na piątek, na lato, na kogoś, kto się w tobie zakocha, na całe życie. Szczęście osiąga się gdy przestajesz na nie czekać i maksymalnie wykorzystujesz każdą chwilę, w której się obecnie znajdujesz – napisała inspirująco.