Zamknij

Tragiczna śmierć w "Klanie". Jak umrze Agata?

Redakcja
25.07.2017 14:54

Maria Niklińska odchodzi z "Klanu". W nowych odcinkach serialu, które zostaną wyemitowane jesienią, grana przez nią bohaterka Agata, umrze. Jak do tego dojdzie i w którym odcinku pożegnamy bohaterkę?

Niklińska odchodzi z "Klanu"
fot. ons.pl

"Klan" wraca po wakacjach z nowymi odcinkami. Zapowiada się sporo zmian. Z serialem pożegna się Maria Niklińska, czyli Agata. Jacek Borecki, grany przez Tomasza Bednarka, przeżyje wielką stratę i będzie musiał odnaleźć się w nowych, trudnych okolicznościach. W związku z odejściem Niklińskiej z serialu, jej bohaterka umrze. Jak to będzie wyglądało i co wymyślili scenarzyści?

Jak wiadomo, Agata i Jacek są bardzo szczęśliwym małżeństwem. Spodziewają się upragnionego dziecka i w odcinkach, które będą emitowane jesienią, zbliżać się będzie poród. Kiedy Borecka zacznie rodzić, dojdzie do komplikacji i konieczne będzie cesarskie cięcie. Niestety, Agata tej operacji nie przeżyje, a jej mąż pogrążony w smutku, będzie musiał zająć się urodzoną właśnie córeczką. Jak sobie poradzi z tą tragedią, przekonamy się jesienią. Nie zdradzono dokładnie, w którym odcinku po raz ostatni wystąpi Agata.

Jak wiadomo, Maria Niklińska z "klanem" związana była od 1997 roku, kiedy dołączyła do obsady serialu. Grała wtedy dziewczynę Daniela, syna Moniki Lubicz. W 2002 roku Agata zniknęła i wróciła aż po 8 latach. Teraz, jak widać, aktorka chce ostatecznie rozstań się z popularna telenowelą.

RadioZET.pl/SA