Zamknij

Śmierdząca wpadka w telewizji. Pies zdefekował [WIDEO]

06.10.2022 15:33

Nie od dziś wiadomo, że w programach na żywo przydarzają się wpadki. Tak było chociażby z kultowym „upie*dolonym stołem” – przekleństwo padło z ust Kamila Durczoka. W tym przypadku również mamy do czynienia ze sporym nieporządkiem na stole. Pies nie wytrzymał i wypróżnił się tuż pod nosem zszokowanych prowadzących. Wideo poszło w świat.

wpadka w telewizji
fot. screen Twitter Buckarobanza

Hitem sieci z miejsca stał się fragment programu z ukraińskiej telewizji. 4 października do studia zaproszono właścicielkę małego pieska, jak i samego zwierzaka. Szczeniaka postawiono na stole, jednak chyba w pewnym momencie za bardzo się zestresował. Atmosfera nieco zgęstniała.

Zobacz także: Potężna wpadka w „Wiadomościach” TVP. Wiedza geograficzna leży, czegoś takiego jeszcze nie było [FOTO]

Pies wypróżnił się na stół w programie na żywo

Rozmowa w studiu była ukierunkowana m.in. na sytuację zwierząt w czasie wojny oraz o zachowaniach w tak niebezpiecznych sytuacjach. Niestety, szczeniak postanowił „urozmaicić” tę dyskusję.

Psiak zaczął wypróżniać się akurat w momencie, kiedy operator kamery zrobił na niego spore zbliżenie. Wszyscy patrzyli tylko na to, co… pojawiało się pod ogonem. Prowadzący początkowo byli w szoku, ale chyba byli przygotowani na taką ewentualność – spod stołu wyciągnęli rolkę papierowych ręczników.

Krótki filmik niczym błyskawica zaczął być udostępniany głównie na Twitterze. Niektórym było szkoda zestresowanego szczeniaka, innych zdecydowanie rozbawiła ta niecodzienna wpadka.

- Piesek wyraził swoje zdanie na temat Rosji – skwitowała jedna z osób.

- Czy to leciało na dwójce? - zażartował internauta.

- Bez sensu stresują zwierzę, stawiając je na wysokim stole w obcym miejscu wśród obcych ludzi. Debilizm – czytamy.

Pasek TVP
10 Zobacz galerię
fot. TVP/Wiadomości/screen