Zamknij

Spektakularna wpadka Filipa Chajzera w „Dzień Dobry TVN”. Tego jeszcze nie było [WIDEO]

Anna Skalik
26.09.2022 12:12

Filip Chajzer zaliczył wpadkę w "Dzień dobry TVN". Podczas skakania na zabawce dla dzieci, stracił równowagę i przewrócił się na Małgorzatę Ohme.

Filip Chajzer
fot. Instagram/@dzieńdobrytvn/screen

Filip Chajzer od dawna jest jednym z prowadzących „Dzień dobry TVN”, gdzie występuje razem z Gosią Ohme. Mimo dużej już wprawy w prowadzeniu programów na żywo wpadki zdarzają się Filipowi dość często i są zwykle tematem żartów w sieci. Na przykład kiedy prezenter próbował stanąć na głowie, ale zaliczył upadek. Wtedy też z jego ust padły niecenzuralne słowa, które niestety – jak to w programie na żywo – poszły w eter. Tym razem sytuacja była nie tyle groźna, co po prostu zabawna.

Zobacz także: Kabaret Neo-Nówka kpi z wpadki Jarosława Kaczyńskiego. „Hej hej tu eN Be A”

Wpadka Filipa Chajzera w „Dzień Dobry TVN”. Przewrócił się na Gosię Ohme i zniszczył scenografię

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer pojawili się w poniedziałkowym wydaniu „Dzień dobry TVN". Jednym z tematów były zabawy dla dzieci i jak zwykle do studia przyniesiono liczne rekwizyty. Filip wziął jeden ze sprzętów i zaczął na nim skakać. Niestety, szybko stracił równowagę i przewrócił się na Małgorzatę Ohme. Ta z kolei wpadła na scenografię, pozostawiając ją w nieco zmienionym układzie.

Przepraszam bardzo – szybko zareagowała Gosia Ohme i jak gdyby nigdy nic kontynuowała wypowiedź.

Filip po wpadce od razu zszedł z kłopotliwego gadżetu i w pojednawczym geście położył dłoń na ramieniu współprowadzącej.

Na szczęście cała sytuacja została przez wszystkich potraktowana z żartem. Także specjalistka zaproszona do studia nie kryła swojego rozbawienia sytuacją.

loader