Obserwuj w Google News

Ślub Karoliny Pisarek kosztował fortunę. Wyciekło, ile za niego zapłaciła

2 min. czytania
21.06.2022 11:21

Ślub Karoliny Pisarek był jednym z ważniejszych celebryckich wydarzeń ostatnich dni. Impreza kosztowała fortunę. Teraz na jaw wyszło, ile modelka i jej mąż musieli za wszystko zapłacić.

Karolina Pisarek
fot. Instagram/karolinapisarek/screen

Niespełna dwa tygodnie temu  Karolina Pisarek i jej narzeczony, Roger Salla, powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub był dużym wydarzeniem medialnym, na którym nie zabrakło gwiazd, ale także i fotoreporterów - za co zresztą modelka została mocno skrytykowana w sieci. Panna młoda nie poprzestała na jednej ślubnej kreacji, a wszystko odbywało się z wielkim przepychem w ekskluzywnym kompleksie Pałac i Folwark Łochów. Do tego mnóstwo ochrony, która dbała o prywatność zaproszonych gości. To wszystko musiało słono kosztować.

Zobacz także: Viki Gabor zapomniała tekstu Marka Grechuty? Internauci nie kryją oburzenia [WIDEO]

Ślub Karoliny Pisarek kosztował fortunę. Wyciekło, ile za niego zapłaciła

Już wcześniej pojawiały się spekulacje o tym, ile Karolina Pisarek wydała na swój ślub. Poza standardowymi wydatkami, takimi jak "talerzyk" w łochowskim pałacyku oraz ślubnym kreacjom, które zawsze są podstawą ślubnych wydatków, państwo młodzi nie oszczędzali na dekoracjach. Jak poinformował tygodnik "Party" to właśnie kwiaty oraz różne elementy florystyczne mogły kosztować krocie. Na teren folwarku przyjechały aż w trzech tirach! Trzeba przyznać, że efekt rzeczywiście był oszałamiający.

Nad dekoracjami weselnymi przez kilka dni pracował sztab specjalistów, którzy sali Folwarku Łochów nadali iście bajkową scenerię. Efekt udało się uzyskać dzięki 7,5 tysiącom kwiatów i elementów florystycznych, które dowieziono na miejsce ceremonii aż w trzech tirach - informuje tygodnik.

Jak informuje "Party" Karolina i Roger wydali okrągłą sumę, o której wiele osób może tylko pomarzyć. Na wszystko przeznaczyli aż milion złotych. Poza wspomnianymi już wydatkami młodzi przewidzieli wiele atrakcji dla swoich gości. Były to m.in. koncert Nicka Sincklera, pokazy barmańskie oraz fajerwerki.