Obserwuj w Google News

Viki Gabor zapomniała tekstu Marka Grechuty? Internauci nie kryją oburzenia [WIDEO]

2 min. czytania
21.06.2022 09:45
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor na festiwalu w Opolu zaśpiewała piosenkę Marka Grechuty - "Dni, których nie znamy". Moda artystka niestety nie znała całego tekstu wielkiego hitu. Fani byli mocno podzieleni co do występu Gabor.

Viki Gabor
fot. Instagram.com/ Viki Gabor

Viki Gabor podczas tegorocznego, 59. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zaśpiewała wielki hit Marka Grechuty, "Dni, których nie znamy". Młoda gwiazda wystąpiła w ramach koncertu "Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji". Na początku Gabor swój występ rozpoczęła od wokalizy i pominęła pierwsze wersy utworu Marka Grechuty. Publiczność usłyszała: "Na na na na, śpiewajcie". Niewykluczone, że w ten sposób Gabor chciała zatuszować wpadkę, która się jej przytrafiła.

Zobacz też:  Viki Gabor i "Napad na serce". Nad utworem czuwali producenci Avy Max i The Chainsmokers

Viki Gabor zapomniała tekstu Marka Grechuty? Internauci nie kryją oburzenia

Niestety, fani są podzieleni co do występu 14-latki. Nagranie krąży po sieci, natomiast na Tik Toku oceniane jest jako wpadka. Część internautów stanęła jednak w obronie młodej gwiazdki, twierdząc, że jeśli naprawdę zapomniała tekstu, to i tak nieźle wybrnęła z tej sytuacji.

"Dla tych, którzy nie znają piosenki, to po Grechucie miała wejść ze zwrotką i pierwszą część pominęła i było to "nananana". Zaśpiewała zwrotkę od połowy" "Wybrnęła, ale mimo to, jak można spartaczyć taką piosenkę; "Ale żeby Marka Grechutę dać jej", "Według mnie wybrnęła z***biście"-  komentowali internauci na Tik Toku.

Viki Gabor dała się poznać szerszej publiczności, występując w drugiej edycji "The Voice Kids". Zwyciężyła w finale 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W 2020 roku wydała debiutancki album studyjny "Getaway ( Into My Imagination)".

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS