Zamknij

Roma Gąsiorowska przeszła metamorfozę. Gwiazda ścięła włosy na krótko [FOTO]

28.01.2022 14:09

Roma Gąsiorowska postanowiła zaszaleć z fryzurą. Tym razem aktorka obcięła swoje włosy na krótko. Jak prezentuje się w nowym uczesaniu?

Roma Gąsiorowska
fot. Instagrma.com/ Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska od wielu lat eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Gwiazda na przestrzeni lat miał wiele rozmaitych fryzur, jednak chyba nigdy nie była tak odważna. Aktorka postanowiła obciąć swoje włosy na bardzo krótko, a metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. "Taka sytuacja, co wy na to"? - zapytała swoich obserwatorów.

Zobacz też: Roma Gąsiorowska zwierza się na temat trudnej relacji z ojcem: "Nie dał mi miłości"

 Roma Gąsiorowska przeszła metamorfozę. Gwiazda ścięła włosy na krótko [FOTO]

Jak się okazuje, nowe uczesanie bardzo przypadło do gustu fanom Romy Gąsiorowskiej. "Pięknie" - zachwyciła się Aleksandra Popławska, "pięknie" - dodała Joanna Koroniewska. "Młoda Edyta Wojtczak" - pisały zachwycone internautki.

Trzeba przyznać, że to bardzo duża zmiana. Roma od lat stawiała na bezpieczną długość do ramion i charakterystyczny rudy odcień. Tym razem decydowała się na bardzo ostre cięcie i zmianę koloru.

Roma Gąsiorowska zdobyła sympatię widzów i popularność dzięki rolom w popularnych filmach, m.in. "Listy do M.", "Sala Samobójców", "Ki", "Córki Dancingu" oraz "Kochaj".

Prywatnie gwiazda związana jest z Michałem Żurawskim. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Klemensa i córki Jadwigi. Oprócz aktorstwa Roma zajmuje się też coachingiem. Promuje stworzoną przez siebie filozofię życia "Slow fast life", opierającą się na "balansie między wielkomiejskim pędem a satysfakcją płynącą z korzystania z życia". Razem z Sylwią Stano opracowała warsztaty wspierające rozwój zawodowy kobiet.

loader