Aleksandra Popławska w kostiumie kąpielowym. Aktorka pływała w Bałtyku [WIDEO]

09.11.2020 14:30

Aleksandra Popławska, aktorka znana między innymi z "Kobiet Mafii" Patryka Vegi i serialu "Wataha", hartuje swój organizm nad polskim morzem. W sieci pochwaliła się nagraniem, na którym prezentuje się w kostiumie kąpielowym. Fani gwiazdy nie kryli zachwytu.

Aleksandra Popławska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aleksandra Popławska to popularna polska aktorka, która od lat prezentuje się widzom w różnorodnych produkcjach. Na ekranie debiutowała w 1998 roku w młodzieżowym serialu "Klasa na obcasach", od tamtej pory mogliśmy oglądać ją w dziesiątkach produkcji. Wielbiciele seriali doskonale kojarzą ją między innymi z "39 i pół", "Na Wspólnej" czy "Watasze". W 2020 roku pojawiła się w "Szadzi" u boku Macieja Stuhra jako komisarz Polkowska. W jej dorobku filmowym znajduje się między innymi "Testosteron", dwie części "Kobiet mafii" Patryka Vegi i "W dół kolorowym wzgórzem", za rolę w którym otrzymała nominację do nagrody Złotej Kaczki.

Fani Aleksandry Popławskiej często podkreślają jej urodę oraz doskonałą figurę. Wdzięki aktorki w 2018 roku docenił magazyn "Playboy" umieszczając jej zdjęcie na okładce. Sama aktorka zdaje się mieć świadomość własnego ciała, w mediach społecznościowych niejednokrotnie publikowała rozbierane zdjęcia. Mogliśmy podziwiać między innymi fotografie, na których Popławska pozuje nago.

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandra Popławska nago przy stole. Piękna aktorka kusi zmysłową fotografią [FOTO]

Aleksandra Popławska morsuje. Gwiazda "Kobiet mafii" pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym

Doskonała kondycja Popławskiej to z pewnością w dużej mierz zasługa aktywności fizycznej. Jedną z pasji aktorki jest morsowanie, Oli niestraszne niskie temperatury, urokami polskiego morza cieszy się nawet późną jesienią. Na profilu na Instagramie opublikowała nagranie, na którym w kostiumie kąpielowym kąpie się w Bałtyku.

- Teatry zamknęli, ale morza nie. Pocztówka znad morza z życzeniami zdrowia! 6 listopada całkiem ciepły jest - napisała gwiazda.

Fani nie szczędzili Popławskiej pozytywnych komentarzy. Gratulowali aktorce wytrwałości, pasji i zgodnie twierdzili, że z pewnością zahartuje organizm, a zimne kąpiele będą miały zbawienny wpływ na jej układ odpornościowy.

- Ależ będziesz zdrowa, Ola! Super!

- Hartowanie najlepsze na wirusa.

- Kobiety od lat porównują swój wygląd, umiejętności i osiągnięcia do innych kobiet. Starają się podążać za ideałem, który często jest dla nich nieosiągalny. Ty nie musisz - czytamy.

Zdecydowalibyście się na morsowanie? A może już to robicie?

ZOBACZ TAKŻE:  Morsowanie – dlaczego warto brać kąpiel w lodowatej wodzie?

loader