Obserwuj w Google News

Aleksandra Popławska pokazała zdjęcie z młodości. "Cyganka to, czy Sophia Loren?" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
28.02.2020 12:12
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Popławska to aktorka znana między innymi z roli w serialu "Wataha", pochwaliła się fanom zdjęciem z młodości. Fani byli zachwyceni i uznali, że czas jest dla Popławskiej równie łaskawy, jak dla Krzysztofa Ibisza.

Aleksandra Popławska pokazała zdjęcie z młodości. "Cyganka to, czy Sophia Loren?" [FOTO]
fot. Instagram:@aleksandrapoplawska

Aleksandra Popławska to popularna polska aktorka, która na koncie ma wiele świetnych ról filmowych, serialowych i teatralnych. Widzowie doskonale kojarzą ją między innymi z seriali "Barwy szczęścia", "Belfer" czy głośna obecnie "Wataha". Dużą popularność przyniosła jej także współpraca z Patrykiem Vegą. Mogliśmy oglądać ją w "Kobietach Mafii" jako Siekierę.

Popławska ma na swoim koncie sesję dla magazynu "Playboy", jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem podzieliła się z fanami zdjęciem z młodości. Internauci nie kryli zachwytu nad urodą Aleksandry.

Aleksandra Popławska na zdjęciu z młodości. Fani zachwyceni

43-letnia Aleksandra Popławska zachwyca fanów figurą i urodą. Na jej profilu na Instagramie często pojawiają się nowe zdjęcia, które zachwycają fanów. Tym razem jednak aktorka postanowiła zrobić fanom niespodziankę. Opublikowała zdjęcie z młodości. Internauci mogli zobaczyć, jak wyglądała, mając niespełna 24 lata.

- Cyganka to? Czy Sophia Loren? Nie to ja w roku 2000 na festiwalu piosenki studenckiej „Fama”. To był czas, w którym modne było opalanie twarzy i zabójczo cienkie brwi. Czas, w którym robiło się zdjęcia innym, a nie sobie. Czas, w którym luksusem był obiad w barze mlecznym. Czas, w którym twarze kobiet były naturalnie piękne. Fajny czas, ale nie chciałabym się do niego cofnąć, życie wówczas było takie skomplikowane - wspomina aktorka.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Internauci nie mają wątpliwości, że czas jest dla Popławskiej wyjątkowo łaskawy, a jej uroda jest jak wino.

- Fajne. Jest jeden problem. Teraz pani wygląda młodziej. Najpierw Ibisz, a teraz pani?

- Piękna kobieta, wtedy i dziś! Pozdrawiam serdecznie.

- Matko, zawsze była Pani piękna - czytamy w komentarzach.

 

RadioZET.pl/MF