Zamknij

Pijany kierowca uciekał przed policją. W samochodzie uczestniczka "Hotelu Paradise"

15.02.2021 19:12

Policyjny pościg na ulicach Warszawy. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę, który był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Okazuje się, że na fotelu pasażera siedziała Julia, uczestniczka znana z programu "Hotel Paradise".

Hotel Paradise
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Julia z "Hotelu Paradise" była pasażerką pojazdu biorącego udział w pościgu. Mężczyzna kierujący samochodem chciał uciec przez rutynową kontrolą policji. Do wydarzenia doszło w niedzielę 14 lutego na ulicach Warszawy. Ostatecznie uciekający kierowca mercedesa uderzył w betonowe wejście do przejścia podziemnego na alei Niepodległości. Po kolizji podjął próbę ucieczki pieszo, jednak został zatrzymany przez funkcjonariusza policji.

Jak przekazał portal Warszawa w pigułce, zatrzymany kierowca miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Po badaniach toksykologicznych potwierdzono także, że był pod wpływem kokainy. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów. Okazuje się, że wraz z nim w samochodzie podróżowała uczestniczka programu "Hotel Paradise".

Zobacz także: Klaudia El Dursi jest zbyt szczupła? Fani martwią się o modelkę. "Wygląda strasznie" [FOTO]

Julia z "Hotelu Paradise" brała udział w pościgu policyjnym. "Była roztrzęsiona"

Menadżerka Julii S., uczestniczki drugiej edycji "Hotelu Paradise", potwierdziła w rozmowie z "Plejadą", że ta była pasażerką w samochodzie kierowcy pod wpływem alkoholu i narkotyków. Gwiazda programu TVN 7 została przesłuchana przez policję. Kobieta nie chciała brać udziału w ucieczce, dlatego wysiadła z auta.

- Julia jechała ze znajomym, ale w momencie jak ten zaczął uciekać, Julka kazała mu się zatrzymać i wysiadła z auta. Nie zamierzała w tym uczestniczyć. Była roztrzęsiona - mówi menadżerka Julii.

Zobacz także: Hotel Paradise: Łukasz został pobity przez innego uczestnika? Ujawnił szokujące szczegóły