Zamknij

Klaudia El Dursi jest zbyt szczupła? Fani martwią się o modelkę. "Wygląda strasznie" [FOTO]

09.02.2021 12:04

Klaudia El Dursi, gwiazda "Hotelu Paradise", pochwaliła się nowym zdjęciem. Część fanów wyraziła zaniepokojenie wyglądem modelki, która ich zdaniem wygląda zbyt szczupło. Czyżby Klaudia przesadziła z odchudzeniem?

Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi zdobyła popularność biorąc udział w "Top Model", w którym poradziła sobie doskonale. Oryginalną urodą zachwyciła jurorów, którzy przyznali jej Złoty Bilet, a w ostatecznej rywalizacji zaszła bardzo wysoko, zajmując 5. miejsce. Media jednak nie zapomniały o pięknej modelce, stacja TVN7 zdecydowała się obsadzić ją w roli prowadzącej randkowego show "Hotel Paradise". Klaudia odnalazła się jako prezenterka i zyskała sympatię widzów. El Dursi miała z resztą doświadczenie przed kamerami i obiektywem aparatu, na swoim koncie ma między innymi rolę w "BrzydUli", sesję dla "Playboya", była także "wodzianką" w programie Kuby Wojewódzkiego.

Jak przystało na modelkę, gwiazda "Hotelu Paradise" chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia i nie wstydzi się swojego wysportowanego ciała. Na jej profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 650 tysięcy użytkowników, możemy zobaczyć wiele jej odważnych fotografii, na których pozuje w bikini, a nawet topless w wannie. Oczywiście fani modelki zachwycają się jej zgrabnym ciałem i oryginalną urodą. Zmysłowości i wdzięku z pewnością nie można jej odmówić, jednak część internautów wyraziła zaniepokojenie nowym zdjęciem, które pojawiło się na profilu Klaudii.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia El Dursi w ogniu krytyki. Powtórzyła błąd Wieniawy? "Litości"

Klaudia El Dursi zaniepokoiła fanów. Gwiazda "Hotelu Paradise" jest zbyt szczupła?

Klaudia El Dursi przebywa obecnie na Bali, gdzie trwają prace nad kolejnym sezonem "Hotelu Paradise". Pochwaliła się kolejnym zdjęciem, na którym możemy podziwiać ją w letniej kreacji. Części fanów nie umknął fakt, że modelka schudła, zdaniem wielu osób, w niepokojący sposób.

- Przepraszam, ale tutaj Klaudia wygląda na wygłodzoną.

- Wygląda strasznie! Kości i zarysowany brzuch, to wygląda niezdrowo. Klaudio, jedz!

- Niepokojący widok... - czytamy w komentarzach.

Znalazły się także osoby, które broniły wyglądu Klaudii i nie zgadzały się z opiniami, że przesadziła z odchudzaniem.

- O jakie kości Ci chodzi? Obojczyki? Nie rozumiem, dlaczego gryzie cię to, że ma mięśnie na brzuchu - padła riposta.

A jakie jest wasze zdanie? Czy El Dursi naprawdę wygląda zbyt szczupło?

loader