Obserwuj w Google News

Paris Hilton ujawniła, co naprawdę myśli o Polakach

2 min. czytania
21.06.2022 13:15
Zareaguj Reakcja

Paris Hilton wciąż należy do najgorętszych gwiazd Hollywood, choć w ciągu ostatnich lat mocno ograniczyła imprezowanie, przez co jest mniej obecna w tabloidach. W niedawnej wypowiedzi dziedziczka fortuny ujawniła, co naprawdę myśli o Polakach.

Paris Hilton
fot. Instagram/parishilton/screen

Paris Hilton kilka miesięcy temu skończyła 41 lat. Śmiało można powiedzieć, że to już nie ta sama imprezowiczka, która jeszcze kilkanaście lat temu nie schodziła z okładek tabloidów ze względu na swój hulaszczy i rozrzutny tryb życia. Dziedziczka fortuny Hiltonów zasłynęła licznymi skandalami i swoimi kontrowersyjnymi, a niekiedy budzącymi śmiech, wypowiedziami. Modelka i aktorka wielokrotnie brała udział w rozbieranych sesjach do magazynów erotycznych, a także była okrzyknięta jedną z najpiękniejszych kobiet świata.

Swoją osobą Hilton wywoływała zawsze duże zaciekawienie, ale i konsternację. Jedna z anegdot głosi, że milionerka nie wie, jak tankować auto, a gdy w jej Bentleyu zabrakło paliwa, to po prostu zostawiła auto na poboczu i poszła kupić nowe.

Zobacz także: Ślub Karoliny Pisarek kosztował fortunę. Wyciekło, ile za niego zapłaciła

Paris Hilton ujawniła, co naprawdę myśli o Polakach

Także i w polskich miastach obecne są hotele Hilton oraz inne, należące do firmy, dlatego dziedziczka fortuny założycieli luksusowej sieci niejednokrotnie już bywała w Polsce. W nowym materiale, który opublikował TVN, gwiazda mówi, co naprawdę sądzi o Polakach. Okazuje się, że darzy nas bardzo dużą sympatią, a Polska jej się bardzo podoba.

Uwielbiam odwiedzać Polskę. To taki piękny kraj. Wszyscy są tacy mili i życzliwi. Tęsknię za nią i wkrótce ją odwiedzę - zapowiedziała w krótkim komentarzu dla "Dzień dobry TVN". Kocham Was wszystkich - dodała.

Z całą pewnością Paris przybywając do Polski nie musi obawiać się inflacji. Wiedzieliście, że tak bardzo nas lubi?