Obserwuj w Google News

Ola Żebrowska na ostatniej prostej przed porodem. Gwiazda zdradziła, ile waży [FOTO]

1 min. czytania
30.06.2022 11:15
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski niedługo przywitają na świecie czwarte dziecko. Ukochana aktora spędza ostatnie chwile przed porodem, korzystając z upalnych dni i pluskając się w wodzie. Ola pokazała się niedawno fanom w bikini, zdradzając przy okazji, ile obecnie waży.

Ola Żebrowska
fot. Instagram.com/ Ola Żebrowska

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski doczekali się trójki wspaniałych synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Jakiś czas temu Ola poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że razem z mężem spodziewają się czwartego dziecka. Ukochana aktora chętnie pokazuje na Instagramie ciążowe zdjęcia, bez lukru. Niedawno zdradziła, ze razem z Michałem doczekają się córeczki. Celebrytka poprosiła nawet swoich wielbicieli o pomoc w wyborze imienia.

Zobacz też:  Ola Żebrowska dementuje: "Nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży"

 Ola Żebrowska na ostatniej prostej przed porodem. Gwiazda zdradziła, ile waży [FOTO]

Ola jest już na ostatniej prostej przed czwartym porodem. Celebrytka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym korzysta z uroków upalnego lata i pluska się w basenie. Zdradziła też, ile aktualnie waży. Z opublikowanych zdjęć wynika, że kilka tygodni temu ważyła 78 kilogramów. Obecnie jej waga wynosi 83 kilogramy. Fani docenili szczerość Żebrowskiej. W komentarzach nie zabrakło oczywiście ciepłych słów. Zdjęcie skomentowała m.in. Zofia Zborowska. "Najpiękniejsze 83 kg ever" - napisała.

Ola Żebrowska dała się poznać fanom jako gwiazda, która chętnie pokazuje fanom swoją codzienność i macierzyństwo bez lukru. Ukochana Żebrowskiego nie ma problemów z pokazywaniem zdjęć bez makijażu oraz niedoskonałości swojego ciała.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska