Zamknij

Natalia Siwiec odegrała scenę seksu przed kamerami. "Odarłam się ze wszystkiego"

Patrycja Chudolińska
13.12.2019 16:49

Natalia Siwiec pojawiła się na warszawskiej premierze filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Angaż w produkcji był dla celebrytki wyzwaniem, przede wszystkim ze względu na scenę seksu. Gwiazda opowiedziała, co sprawiło jej na planie największą trudność.

Natalia Siwiec
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Siwiec w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Natalia Siwiec zdobyła sławę jako Miss Euro 2012. Celebrytka od tamtego czasu często pojawia się w mediach i telewizji, m.in. wzięła udział w programie Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz zdecydowała podjąć pierwsze poważne kroki w karierze aktorskiej. Modelka zagra jedną z ważnych postaci w nowym filmie Macieja Kawulskiego "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

- Moi kochani, w tym roku spełniło się moje największe marzenie! Zagrałam w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" z samymi świetnymi aktorami. Granie Wioli było dla mnie ogromnym wyzwaniem i do dziś nie mogę w to uwierzyć - zdradziła kilka tygodni temu Natalia Siwiec na Instagramie.

W miniony czwartek odbyła się uroczysta premiera produkcji w Warszawie, na której nie mogło zabraknąć odtwórców ról głównych - Marcina Kowalczyka, Tomasza Włosoka, Natalii Szroeder oraz Natalii Siwiec.

Natalia Siwiec w scenie seksu

Dziennikarze portalu "Plotek" podczas premiery zapytali Natalię Siwiec o jej wrażenia odnośnie produkcji i jej roli.

- Film był moim debiutem. I to jeszcze taki mocny debiut - ja się tam odarłam ze wszystkiego! Po pierwsze, nie były łatwe sceny. Po drugie, mój wygląd mocno różnił się od mojego codziennego wyglądu. To nie była Natalia, to była Wiola. I to jest trochę trudniejsze do zaakceptowania - takiej wersji siebie "nieatrakcyjnej" - zdradziła gwiazda.

Natalia Siwiec przyznała również, że najtrudniejszym momentem podczas nagrywania była dla niej scena seksu, której fragmenty widać na ostatnim zwiastunie.

 

RadioZET.pl/PCh

zobacz także: Filmy z seksem