Zamknij

Jak zostałem gangsterem - kiedy premiera filmu i o kim opowiada? [OBSADA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
13.12.2019 10:58

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to nowa polska produkcja, której premiera zapowiedziana jest na pierwszą połowę 2020 roku. W roli głównej występuje Marcin Kowalczyk, a w obsadzie filmu zobaczymy także m.in. Jana Frycza czy Natalię Szroeder, dla której będzie to filmowy debiut. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, kiedy premiera filmu "Jak zostałem gangsterem", o kim opowiada i kto w obsadzie.

Jak zostałem gangsterem - kiedy premiera filmu i o kim opowiada? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/Kawulski Films

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" - o kim jest film? Kiedy premiera i kiedy polska produkcja trafi do kin? Kto zagra? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o premierze filmu "Jak zostałem gangsterem, obsadzie i zwiastunie produkcji.

Jak zostałem gangsterem - OBSADA: o kim jest film i kto zagra? [ZWIASTUN]

Obsada "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. W roli głównej wystąpi Marcin Kowalczyk znany przede wszystkim z roli Magika w filmie "Jesteś Bogiem". Ponadto w filmie pojawią się m.in. Tomasz Włosek, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior, Adam Woronowicz, Natalia Siwiec oraz Natalia Szroedem, dla której będzie to filmowy debiut. 

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby - najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych - już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią - czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach - brzmi opis filmu "Jak zostałem gangsterem" dystrybutora kino.

Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat tego, o kim jest film "Jak zostałem gangsterem". Niestety takie informacje nie zostały ujawnione. 

Zwiastun "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" można znaleźć poniżej.

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa - kiedy premiera filmu w kinach?

Premiera filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku. Polska produkcja zadebiutuje w kinach dokładnie 3 stycznia 2020. 

Za reżyserię filmu odpowiada Maciej Kawulski, który pracował także przy produkcji "Underdog". Zdjęcia do filmu kręcono w Warszawie. 

 

RadioZET.pl/JW