Zamknij

Michele Morrone w gorącej sesji. Aktor "365 dni" wziął udział w kampani Dolce&Gabbana

04.08.2020 19:51

Michele Morrone osiąga kolejne sukcesy zawodowe. Po tym, jak film "365 dni" zdobył światową popularność, przystojny aktor jest zapraszany do kampanii reklamowych wielu znanych marek.

Michele Morrone
fot. VIPHOTO/East News

Michele Morrone nie może narzekać na nudę w swojej karierze zawodowej. Aktor znany jest teraz przede wszystkim z roli tajemniczego, przystojnego Massimo w filmie "365 dni". Ekranizacja powieści erotycznej Blanki Lipińskiej uzyskała szeroki rozgłos nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Choć większość krytyków negatywnie ocenia produkcję, widzowie docenili fabułę oraz urok głównego bohatera.

Nic dziwnego, że Michele Morrone otrzymuje kolejne angaże w filmach i serialach. Jest także zapraszany do promowania znanych marek. Ostatnio włoskim aktorem zainteresował się dom mody Dolce&Gabbana. Gwiazdor wziął udział w nietypowej sesji zdjęciowej. Miał na sobie biały top i kolorowe bokserki.

Zobacz także: Michele Morrone został modelem. Podpisał kontrakt reklamowy na bajońską sumę pieniędzy

Michele Morrone wziął udział w gorącej sesji zdjęciowej dla Dolce&Gabbana

Michele Morrone wziął udział w kampanii promującej kolekcję męską oraz damską. Zdjęcia zostały wykonane w Neapolu. Włoski aktor pozował w towarzystwie pięknej modelki Chiary Scelsi.

Fankom Michele'a bardzo spodobała się gorąca sesja w bieliźnie. W komentarzach nie brakuje słów zachwytu i komplementów w jego stronę. Wam też się podoba?

loader