Zamknij

Michele Morrone został modelem. Podpisał kontrakt reklamowy na bajońską sumę pieniędzy

08.07.2020 20:09

Michele Morrone ma nową rolę. Gwiazdor "365 dni" tym razem sprawdzi się jako model. 29-letni aktor podpisał kontrakt reklamowy z  Guess by Marciano, który opiewa na sześciocyfrową kwotę.

East News
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Michele Morrone został modelem. Podpisał kontrakt reklamowy na bajońską sumę

Michele Morrone już niebawem będzie miał okazję sprawdzić się jako model. Gwiazdor "365 dni" podpisał kontrakt reklamowy z Guess by Marciano. Aktor konsekwentnie budował tajemniczą atmosferę wokół projektu. Pod koniec czerwca opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z jednym z założycieli marki Guess - Paulem Marciano. Spotkanie było niezwykle owocne, bo jak informuje portal TMZ, Michele Morrone podpisał kontrakt na kilka letnich kampanii z markami Marciano oraz Guess by Marciano. Podobno kwota oferowana 29-letniemu aktorowi jest ogromna. Mówi się, że jego kontrakt ma być sześciocyfrowy.

Michele Morrone fanom najbardziej jest znany jako przystojny Massimo z filmu "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej.

Michele Morrone popularność zdobył dzięki roli w "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej

Karierę aktorską Morrone rozpoczął w 2013 roku, gdy dostał swoją pierwszą rolę we włoskim filmie "2+2=5".. W 2016 był finalistą jedenastej edycji włoskiego Tańca z Gwiazdami - "Ballando con le stelle". Po rozwodzie z Roubą Saadeh w 2018 zrezygnował na prawie rok z aktorstwa i pracował jako ogrodnik w małej włoskiej wiosce. Udział w polskim filmie przyniósł Morrone niesamowity rozgłos.

"Zdecydowałem się zaangażować w ten film, choć oczywiście musiałem tę decyzję przemyśleć. To była dla mnie okazja, by wyjść poza Włochy, zacząć międzynarodową karierę. I jak widać, opłacało się" - wyznał Morrone w jednym z wywiadów.

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl