Obserwuj w Google News

Marlena Milwiw trafiła do domu opieki. Babcia Barona jest uznaną aktorką. "To bardzo miła kobieta"

2 min. czytania
01.07.2022 11:54
Zareaguj Reakcja

Aleksander Milwiw-Baron jest wnuczkiem uznanej aktorki, Marlenę Milwiw mogliśmy oglądać w popularnych filmach i serialach. Babcia jurora "The Voice Kids" trafiła do domu opieki w Skolimowie, ma 91 lat. 

Aleksander Milwiw-Baron
fot. screen: Instagram @alekbaron

Aleksander Milwiw-Baron najmocniej kojarzony jest z grupą Afromental, z którą jako gitarzysta odniósł komercyjny sukces i stworzył takie hity jak "Rock&Rollin' Love", "Pray for Love" czy "It's my life". Jego muzyczna kariera to jednak także współpraca z młodzieżową grupą Blog27 oraz artystami takimi jak Mrozu, Miloopa, Maria Sadowska czy Mesajah. Jest nie tylko muzykiem, ale także utalentowanym producentem, który ma na koncie zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie „Coke Live Fresh Noise”. Obecnie Baron jest osobowością telewizyjną, razem z Tomaszem "Tomsonem" Lachem zyskali sympatię widzów TVP jako jurorzy "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". W mediach głośno było o związkach 38-latka, który spotykał się między innymi z Blanką Lipińską i Julią Wieniawą, a obecnie jest szczęśliwy u boku Sandry Kubickiej.

Nie jest tajemnicą, że Aleksander pochodzi z rodziny, w której od pokoleń gra muzyka. Jego ojciec Piotr Baron jest znanym saksofonistą jazzowym i kompozytorem, brat Adam to multiinstrumentalista, muzyk zespołu Pink Freud. Nie każdy wie jednak, że także babcia gwiazdora jest znaną artystką. Marlena Milwiw to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, którą mogliśmy zobaczyć w takich produkcjach jak "Wyjście awaryjne", "Och, Karol", "Świat według Kiepskich" czy "Pierwsza miłość".

Redakcja poleca

Babcia Barona zamieszkała w domu opieki w Skolimowie. Zakończyła karierę aktorki

Babcia Barona ma już 91 lat i postanowiła zamieszkać w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. W placówce mieszka około 50 pensjonariuszy, ważnych dla polskiej kultury postaci, między innymi Jerzy Połomski i Zofia Kucówna.

- Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta - zdradziła w rozmowie z "Faktem" jedna z mieszkanek.

Pani Marlena ma czuć się bardzo dobrze i być w dobrej formie. Ma także nie narzekać na nudę, bowiem Baron regularnie odwiedza ukochaną babcię.

- Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk - czytamy w "Fakcie".

Aktorce pozostaje życzyć zdrowia i pogratulować wnuczka.