Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka zawiedziona ambicjami Polaków? Internauci oburzeni słowami modelki. "Bieda umysłowa"

2 min. czytania
06.06.2022 11:01
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka w odpowiedzi na pytanie, czy byłaby w stanie przeżyć w Polsce za średnią pensję, stwierdziła, że nie lubi użalania się ludzi na brak perspektyw. Internauci nie kryli oburzenia, w sieci pojawiły się ostre komentarze pod adresem modelki. Czy rzeczywiście przesadziła?

Sandra Kubicka
fot. screen: YouTube / tvnpl

Sandra Kubicka może cieszyć się z ogromnej popularności i międzynarodowych sukcesów jako modelka. Sesję zdjęciowe z jej udziałem publikowały najbardziej poczytne światowe magazyny, pojawiała się między innymi na okładce "Treats!" i pozowała dla amerykańskiego wydania "Playboya". Urodę i figurę Polki docenił także magazyn "Maxim", umieszczając Sandrę na liście "100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki". W Polsce rozgłos przyniósł jej udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", w której zajęła wysokie 3. miejsce. Cieszy się dużą sympatią fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej życie i karierę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Modelka tworzy obecnie jeden z najbardziej medialnych związków krajowego show-biznesu, od 2021 roku spotyka się z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, gitarzystą grupy Afromental, jurorem "The Voice Kids", byłym partnerem między innymi Julii Wieniawy i Blanki Lipińskiej. Nie jest tajemnicą, że z popularnością Kubickiej wiążą się wielkie pieniądze, Sandra z pewnością nie może narzekać na brak gotówki. W rozmowie z portalem Plotek opowiedziała o tym, jak do wszystkiego musiała dojść o własnych siłach. Jej wypowiedź na temat "użalania się" nad sytuacją finansową rozzłościła jednak wielu internautów.

ZOBACZ TAKŻE:  Gwiazdy, które udzielają się charytatywnie i akcje, które wsparły [GALERIA]

Redakcja poleca

Sandra Kubicka o pieniądzach i zarobkach Polaków. Modelka rozwścieczyła fanów?

W wywiadzie Sandra Kubicka została zapytana, czy dałaby radę przeżyć w Polsce za średnią krajową pensję. W odpowiedzi modelka przypomniała, że swój sukces zbudowała sama, zaczynając z niewielką kwotą. Przyznała, że jako osoba ambitna i pracowita nie lubi użalania się nad sobą. Wielu internautów mocno wzięło sobie do serca wypowiedź celebrytki i nie omieszkało skomentować jej słów. Nie brakowało słów krytyki pod jej adresem.

- Pozostała nieuleczalna bieda umysłowa.

- Mądrości kukły, która własnej d*py od taboretu, na którym siedzi nie odróżnia.

- Co za pustak...

- Do Dubaju poleciała - ostro komentowali użytkownicy sieci. 

Pojawiły się jednak komentarze osób, które podkreślają, że nie można krytykować Sandry za ambicję i dążenie do wymarzonego celu, a negatywne komentarze to dzieło osób, które zwyczajnie jej zazdroszczą.

- W komentarzach aż żółć się wylewa, a może wystarczy pogratulować siły, odwagi, przedsiębiorczości i pójść za dobrym przykładem? Potęgi naszego kraju nie zbudujemy na 500+, a na ciężkiej, innowacyjnej pracy odważnych ludzi. Gratuluję Pani i dziękuję za budowanie Polski.

- Plują jadem, bo są niespełnieni, przegrani, zgorzkniali, a kobiety nie są atrakcyjne i pożądane tak jak ona. Cóż. Takie życie. Polska zawiść nie zna granic. Dusicie się we własnym jadzie (...). Brawo Sandra. Ciesz się życiem i wszystkim, co masz na złość wszystkim sfrustrowanym i przegranym! - czytamy.

A jak wy oceniacie wypowiedź Sandry?