Zamknij

Anna Lewandowska komentuje mecz ze Szwecją. Reakcja wprost spod stadionu [FOTO]

24.06.2021 08:14

Anna Lewandowska postanowiła skomentować mecz Polaków ze Szwecją na Euro 2020 oraz grę ukochanego męża Roberta Lewandowskiego. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie spod stadionu w Petersburgu.

Anna Lewandowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy świata, który bije kolejne sportowe rekordy i stawiany jest w jednym szeregu obok takich gwiazd jak Cristiano Ronaldo czy Leo Messi. Nie da się ukryć, że polski napastnik jest podporą Bayernu Monachium i staje się legendą ligi Niemieckiej. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o polską reprezentację, "Lewy" to ewenement, który miał poprowadzić naszych piłkarzy do świetnego wyniku na Euro 2020. Niestety, po wczorajszym meczu ze Szwecją przegranym 3:2, Polska żegna się z turniejem. Oczekiwania były duże, nic więc dziwnego, że na sportowców spadła fala krytyki. Wyjątkiem jest właśnie Lewandowski, który strzelił trzy piękne bramki, ciągnął grę i pokazał, że jest napastnikiem, o którym marzy każdy klub.

Robert w trakcie całej kariery może liczyć na ogromne wsparcie ukochanej żony. Anna Lewandowska, choć sama zajmuje się wieloma projektami i prowadzi prawdziwe imperium związane ze zdrowym odżywianiem i stylem życia, zawsze znajdzie czas, by kibicować mężowi. Zakochani we wtorek 22 czerwca obchodzili 8. rocznicę ślubu, a Ania chciała być jak najbliżej Roberta, mecz ze Szwecją oglądała więc z trybun stadionu w Petersburgu. Po przegranej rywalizacji postanowiła skomentować udział Polaków na Euro.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Lewandowska pokazała prezent od Roberta z okazji rocznicy ślubu. "Taka niespodzianka" [FOTO]

Anna Lewandowska komentuje mecz Polaków ze Szwecją. Wspomniała o Robercie

Na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy oglądać trenerkę w otoczeniu przyjaciół pod stadionem. Wszyscy ubrani z biało czerwone koszulki, dumnie kibicowali Polsce. Zdaniem Ani powinniśmy być dumni z naszych piłkarzy, nawet jeśli nie udało im się wyjść z grupy. Ona z pewnością jest bardzo dumna z męża, który pokazał się z jak najlepszej strony.

- Dziękujemy Wam za niesamowite emocje. Daliście z siebie wszystko! Walczyliście do końca (...) Kochanie, brawo dla Ciebie! Jestem bardzo, bardzo z Ciebie dumna - napisała "Lewa".

Pod postem Lewandowskiej pojawiły się liczne komentarze. Fani zgadzali się z Anią, że kibicowanie to wspieranie drużyny także w trudniejszych momentach i należy docenić zaangażowanie naszych reprezentantów.

- Kibicem się jest, a nie bywa. Jestem dumna z naszej drużyny.

- Zabrakło odrobinę szczęścia, ale dziękujemy za piękne emocje i zawsze z Nimi do samego końca.

- Emocje były, a to najważniejsze - czytamy.

loader