Zamknij

Anna Lewandowska pokazała prezent od Roberta z okazji rocznicy ślubu. "Taka niespodzianka" [FOTO]

23.06.2021 12:16

Anna i Robert Lewandowscy we wtorek 22 czerwca obchodzili 8. rocznicę ślubu. Gwiazdor polskiej reprezentacji, mimo rozłąki i przygotowań do meczu ze Szwecją, nie zapomniał o ważnej dacie i podarował ukochanej wyjątkowy prezent.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Piotr Molecki/East News

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek oraz rozpoznawalnych WAG. Lewandowska postawiła jednak na podążanie za pasją, a nie bycie jedynie żoną znanego sportowca. Przebojowa trenerka stworzyła prawdziwe imperium, jej marki cieszą się ogromną popularnością, zarabia wielkie pieniądze, a dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania. Ania nigdy jednak nie zapomina o wspieraniu ukochanego męża. Jest to potrzebne szczególnie teraz, kiedy kapitan reprezentacji Polski przygotowuje się do arcyważnego meczu ze Szwecją na Euro 2020. Od tego spotkania zależy, czy nasi reprezentanci zagrają w fazie grupowej, oczekiwania fanów są więc ogromne, podobnie jak presja, która ciąży nad zawodnikami.

Ania i Robert poznali się w 2007 roku podczas obozu sportowego, Lewandowski nie był jeszcze międzynarodową gwiazdą, ale piłkarzem Znicza Pruszków. Po kilku miesiącach zostali parą, a cztery lata później zaręczyli na Malediwach. W 2013 roku stanęli na ślubnym kobiercu w Serocku, a obecnie są nie tylko jednym z najpopularniejszych małżeństw w Polsce, ale przede wszystkim szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek, Klary i Laury.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Lewandowska zapytana o wagę. Trenerka odpowiedziała na pytanie fanów

Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem z okazji rocznicy ślubu. Robert zaskoczył ukochaną żonę

Mimo ciężkich przygotowań i presji związanej ze spotkaniem ze Szwecją, Robert Lewandowski nie zapomniał o jednej z najważniejszych dat w życiu jego rodziny. We wtorek 22 czerwca "Lewi" obchodzili 8. rocznicę ślubu. Piłkarz nie mógł być przy ukochanej żonie, ale postanowił wysłać jej prezent symbolizujący miłość do ukochanej. Ania pochwaliła się na swoim Instastory bukietem pięknych, czerwonych róż.

- I taka niespodzianka na koniec dnia. Nie wiem, kto tęskni bardziej. Ale my jeszcze trochę wytrzymamy, nie spiesz się, Lewy - napisała, wyraźnie sugerując, że życzy mężowi, by wraz z reprezentacją zaszedł na Euro 2020 jak najdalej.

Lewandowska oglądała mecz z Hiszpanią z trybun, poinformowała także, że pojawi się w Petersburgu na spotkaniu ze Szwecją. Z takim wsparciem Robert z pewnością da z siebie wszystko.

ZOBACZ TAKŻE:  Siostra Roberta Lewandowskiego w bikini. "Robienie takich zdjęć to wyzwanie" [FOTO]

loader