Obserwuj w Google News

Księżna Kate i książę William świętują 10. rocznicę ślubu. Pokazali niezwykłe zdjęcia [FOTO]

2 min. czytania
29.04.2021 14:30
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate i książę William świętują 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji w sieci pojawiły się niecodziennie, naturalne i pełne czułości zdjęcia książęcej pary. Fani z całego świata nie kryli zachwytu i komplementowali wyjątkowe fotografie.

Książę William i księżna Kate
fot. AP/East News

Brytyjska rodzina królewska w ostatnim czasie nie ma łatwego życia. Królowa Elżbieta II pożegnała męża księcia Filipa, co wywołało ogromny smutek członków monarchii. Sytuacji nie poprawia także kontrowersyjna sytuacja związana z odejściem z dworu Meghan Markle i księcia Harry'ego, ich głośnego wywiadu dla Oprah Winfrey i niemal otwartego konfliktu z otoczeniem królowej. Na szczęście na dworze pozostała inna książęca para, z której pałac może być dumny.

Mowa tu o księciu Williamie i księżnej Kate, przez wielu postrzeganych jako przeciwieństwo Meghan i Harry'ego. Głośno mówiło się także o kłótniach między księżnymi, rodzinne stosunki między braćmi także nie należą do najlepszych. Pojawiły się nawet informacje, że chłodno przyjęty na pogrzebie Harry nie pojawi się na odsłonięciu pomnika swojej matki księżnej Diany. Obecnie jednak William i Kate skupiają się na o wiele radośniejszych wydarzeniach. 29 lipca uwielbiana książęca para świętuje 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji Pałac Kensington postanowił opublikować ich wyjątkowe zdjęcia.

Redakcja poleca

Książę William i księżna Kate świętują 10. rocznicę ślubu. Pokazali wyjątkowo czułe zdjęcia

Na profilu Williama i Kate pojawiły się nowe zdjęcia, którymi książęca para podzieliła się z okazji 10. rocznicy ślubu.

- Zrobione w tym tygodniu, przed dziesiątą rocznicą ślubu Księżnej i Księcia - czytamy w opisie jednej z fotografii.

Uwagę zwraca wyjątkowy klimat zdjęć. Małżonkowie wyglądają na nich bardzo naturalnie, nie szczędzą sobie czułości i są uśmiechnięci. Uwadze internautów nie umknął fakt, że efekty sesji zdjęciowej pokazują innych Williama i Kate, niż tych, których znamy z oficjalnych wystąpień.W komentarzach zaroiło się od komplementów oraz życzeń dla zakochanych.

- Gratuluję kolejnej rocznicy. Dziękujemy za was.

- Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej pary! Dziękujemy za te cudne zdjęcia.

- Kochamy was - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń dla książęcej pary.