Obserwuj w Google News

Krzysztof Krawczyk junior w tragicznej sytuacji. Musi „żebrać o kawałek suchego chleba”

2 min. czytania
26.09.2022 15:56
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z „Faktem” opowiedział o swojej trudnej sytuacji. Syn zmarłego piosenkarza nie ukrywa, że „ledwo wiąże koniec z końcem”. Codziennie walczy o przetrwanie i gdyby nie przychylne mu osoby, wolałby nie myśleć, jaka czekałaby go rzeczywistość.

Krzysztof Krawczyk junior
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk junior nadal nie odpuszcza i walczy w sądzie w sprawie podziału majątku po zmarłym ojcu. Jakiś czas temu podważył ostatnią wersję testamentu, w którym cała spuścizna ma zostać przekazana Ewie Krawczyk. Przyznaje, że bardzo martwi się o stan swojego zdrowia.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk Junior walczy o pieniądze po ojcu. Kwota może opiewać na miliony złotych

Krzysztof Krawczyk junior w dramatycznej sytuacji

Syn Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z „Faktem” powiedział, że chociaż teraz żyje mu się lepiej niż kiedyś, to nadal jest sam. W związku z tym obawia się ataków padaczki, które wiążą się z niebezpieczeństwem, a obok niego zabraknie osoby, która mu ewentualnie pomoże.

Jak przyznaje, nie stać go, aby zatrudnić opiekunki medycznej. Praktycznie codziennie musi walczyć o przetrwanie. Gdyby nie pomoc zaufanych osób, jego życie mogłoby się zawalić.

- Ledwo wiążę koniec z końcem. I gdyby nie pomoc pewnych osób, a to też się kiedyś skończy, to nie wiem, co by było. Walczę o to, żeby mieć na miskę ryżu dosłownie i w przenośni. Muszę miesięcznie mieszkanie opłacić za 1500 złotych, nie licząc innych codziennych kosztów – powiedział Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z „Faktem”.

Redakcja poleca

Syn zmarłego piosenkarza został również zapytany, czy jest szansa, aby sprawa w sądzie zakończyła się dość szybko. Ten nie jest tego pewien, ale do momentu wyroku musi sobie jakoś radzić.

- Na przykładzie innych dzieci znanych osób można zobaczyć, kto po śmierci rodziców dostaje tantiemy po piosenkach, oczywiście, że ich dzieci, a ja muszę żebrać o kawałek suchego chleba. Czy to jest normalne? Syn Krawczyka bez swojego mieszkania, syn Krawczyka nawet bez lokalu komunalnego. Co dostał w spadku? A nic. Tak wygląda syn Krawczyka, czyli taka jest moja sytuacja. To nie jest tak, żebym się nad sobą użalał, ale tak jest i jaki mam wpływ na to? Muszę wiązać koniec z końcem i tyle – tłumaczył Krzysztof Krawczyk junior.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS