Obserwuj w Google News

Krzysztof Krawczyk Junior uniknął bezdomności w ostatnim momencie. Teraz ma kolejny problem

2 min. czytania
23.06.2022 16:55
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk Junior w ostatnim czasie znów znalazł się na świeczniku mediów. Donoszono, że syn zmarłego artysty nie ma gdzie mieszkać, a w dotychczasowym miejscu pobytu znęcają się nad nim bliscy. Potem znalazł swój kąt u partnerki, ale musiał się z niego wynieść z powodu metrażu i problemów ze zdrowiem. Wiadomo, z czym teraz musi zmagać się Krawczyk Junior.

Krzysztof Krawczyk Junior
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk Junior sądził, że u swojej partnerki odpocznie od toksycznych krewnych i w końcu skupi się na sobie. Niestety, mama kobiety zarządziła jego wyprowadzkę: metraż nie był zbyt duży i miała obawiać się partnera córki. Krawczyk Junior mimo wszystko się nie poddawał i zadecydował, że będzie wynajmować lokal. Nadal zmaga się z problemami finansowymi.

Zobacz także:  Krzysztof Krawczyk junior wyrzucony przez partnerkę z domu. Wiadomo, dlaczego. "Dostał ataku furii"

Krzysztof Krawczyk Junior potrzebuje pomocy?

Syn zmarłego artysty znalazł mieszkanie do wynajęcia przy znanej w Łodzi ulicy Piotrkowskiej. Bliscy niepokoją się, że Krzysztof Krawczyk Junior nadal ma problemy, które na dodatek się piętrzą.

- To smutne, że po śmierci ojca ma takie kłopoty. Najbardziej wspiera go oczywiście Krzysztof Cwynar, ale wszyscy pochylamy się nad jego trudną sytuacją. Pomagamy mu. Ma wynajęte mieszkanie z funduszy zebranych przez stowarzyszenie na zrzutka.pl i z tych pieniędzy, dopóki będziemy mogli, będziemy mu pomagali – powiedziała w rozmowie z „Faktem” Anna Pietrzak, członkini zespołu Partita.

Zbigniew Rabiński w rozmowie z tabloidem wyznał, że Krzysztof Krawczyk Junior nie podzielił się z nikim swoimi planami, ani nie poprosił o pomoc przy wynajmie mieszkania. Sam podpisał umowę i załatwił wszelkie formalności. Jednak zostaje kwestia wypłacalności i pokrywania rachunków. W tym momencie musi posiłkować się zrzutką pieniężną.

Redakcja poleca

– Wszystko zorganizował sam, nawet nie prosił nas o pomoc. Sam je znalazł i podpisał umowę wynajmu z właścicielem, mieszka tam od kilku dni. Mieszkanko nie jest duże, ale mu to wystarczy, no i ma swój kąt, gdzie nikomu nie zawadza – mówił Zbigniew Rabiński.

Mieszkanie jest małe, skromne, ale być może Krzysztof Krawczyk Junior w końcu odetchnie. Jak zwykle mógł liczyć na Krzysztofa Cwynara, który pomógł nieco zadomowić się w nowym lokalu. Podarował Juniorowi „naczynia, kilka garnków, patelnię”.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Gwiazdy, które cierpiały na depresję  [ZDJĘCIA]
9 Zobacz galerię
fot. East News