Zamknij
Polskie gwiazdy
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Anna Powierza
  • Agata Młynarska
  • 10 Zobacz
fot. East NEWS

Fanom często wydaje się, że znane osoby rzadko kiedy chorują. W rzeczywistości jednak wiele z nich swoje problemy zdrowotne ukrywa. Jednak niektóre gwiazdy otwarcie przyznają, co im dolega. Oto galeria 10 znanych Polek, które są nieuleczalnie chore.

Obserwując życie gwiazd, wiele osób może odnieść wrażenie, że jest ono przepełnione szczęściem i wolne od wszelkich trosk. Tymczasem niektórzy zapominają, że jest coś, co łączy wszystkich ludzi: nasze zdrowie. Wiele gwiazd i celebrytów boryka się z poważnymi chorobami, jednak chronią swoja prywatność i o tym nie mówią. Są jednak i takie osoby, które otwarcie przyznają się do swoich schorzeń. Niektóre robią to, by zrzucić z siebie ciężar, inne - by być oparciem dla innych osób, zmagających się z tym samym problemem. Jeszcze inne, żeby przełamać społeczne tabu mówienia o pewnych chorobach.

Zobacz także: Polska influencerka pogryziona przez psa. Pokazała drastyczne zdjęcia [FOTO]

Polskie gwiazdy, które są nieuleczalnie chore

W naszej galerii zebraliśmy dziesięć polskich gwiazd, które borykają się z poważnymi, często nieuleczalnymi chorobami, które w olbrzymi sposób wpływają na całe ich życie. W zestawieniu znalazły się m.in. Barbarze Kurdej-Szatan,  Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Dowbor oraz Sandra Kubicka. Na co chorują?