Zamknij

Krzysztof Jackowski opowiedział o Bożym Narodzeniu. Smutna wizja: "Coś się zacznie, duży strach"

10.11.2020 08:47

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, opowiedział o swojej wizji dotyczącej tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Niestety, wróżbita po raz kolejny nie ma dla Polaków dobrych wiadomości. Tym razem zobaczył zagrożenie nie tylko dla nas, ale także naszych sąsiadów. Czyżby chodziło o europejski konflikt?

Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski, czyli słynny jasnowidz z Człuchowa, to bez wątpienia jedną z najciekawszych postaci ostatnich miesięcy. Wróżbita, który zasłynął między innymi dzięki pomocy w policyjnych dochodzeniach, zyskał w kraju ogromną popularność, a jego przepowiednie śledzone są z dużym zaangażowaniem. Jackowski postanowił dzielić się z fanami nie tylko swoimi wizjami, ale także ich interpretacją oraz komentarzami dotyczącymi życia społecznego i politycznego. Niestety, w trudnym czasie pandemii także przepowiednie jasnowidza nie napawają optymizmem.

W ostatnich tygodniach Jackowski ma dla Polaków same kiepskie wiadomości. Pandemia koronawirusa wpłynęła na cały świat, zdestabilizowała także sytuację w Polsce. Jasnowidz z Człuchowa na początku października przewidział nowe restrykcje, zapowiedział, że coś stanie się z Jarosławem Kaczyńskim, a na początku listopada przeraził wizją niemieckich wojsk na polskich ulicach. Niestety, mamy złe informacje dla wszystkich, którzy wiązali nadzieje ze spokojnymi Świętami Bożego Narodzenia. W tym ważnym dla Polaków okresie jasnowidz przewiduje duże zamieszanie, a być może nawet wykorzystanie kraju przez obce siły.

ZOBACZ TAKŻE:  Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Zdradził, jaka będzie nadchodząca zima

Krzysztof Jackowski o Bożym Narodzeniu. Jasnowidz wie, co wydarzy się w święta

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego w grudniu, w tym także w okresie Bożego Narodzenia, nie będziemy mogli liczyć na spokój. Jasnowidz zapowiada niepokoje i strach, prawdopodobnie związane z siłami, które będą chciały wykorzystać nasz kraj.

- Mam wrażenie, że w Polsce będzie duży strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, ze tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc, to ktoś będzie korzystał z naszych ziem - opowiada Jackowski.

Najsłynniejszy polski jasnowidz nie ma wątpliwości, że tegoroczne święta dalekie będą od spokojnej, rodzinnej sielanki.

- Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne - ocenił smutno.

Z pewnością nawet najwięksi fani Jackowskiego z pewnością chcieliby, by jasnowidz tym razem się pomylił.

loader