Zamknij

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Zdradził, jaka będzie nadchodząca zima

21.09.2020 19:00

Krzysztof Jackowski jest najbardziej popularnym jasnowidzem w Polsce. Mężczyzna wielokrotnie udowadniał, że jego wizje się sprawdzają. Teraz przewidział, co nas czeka w grudniu 2020 roku.

Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski, znany także jako jasnowidz z Człuchowa, od lat dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami. Jego wizje dotyczą ogólnej sytuacji na świecie, krajowej polityki i gospodarki, a także pogody, w tym nietypowych zjawisk atmosferycznych. Od początku roku Jackowski przewidywał, jaka pogoda czeka nas na wiosnę, lato oraz jesień. Teraz podzielił się wizją na temat nadchodzącej zimy.

- Ten, co mi zadał to pytanie - to ci powiem kolego - ta zima będzie inna. Mówiłem o lecie w tym roku, mówiłem w okresie lutego, że lato będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. W pewnym momentach deszczowe. I nie było takie jak poprzednie, suche i słoneczne, co też zapowiedziałem - zaczął swoje rozmyślania Krzysztof Jackowski podczas jednej z ostatnich transmisji na YouTube.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski ma wstrząsającą wizję na jesień. "Będą żądania, żebyśmy masowo oddawali krew"

Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na zimę

Krzysztof Jackowski zdradził, jaka pogoda czeka nas w grudniu 2020 roku. Okazuje się, że podobnie jak w poprzednich latach - nie zaskoczy nas nagłe zimno, a w okresie świątecznym raczej nie zobaczymy śniegu.

- Ta zima będzie inna niż wszystkie, ale nie z powodu pogody. Ciepła, Bogu dziękować, że ciepła akurat w tym roku. Tylko nie piszcie potem, że Jackowski powiedział, że to będzie lato. Jak na zimę, to będzie ciepła zima. Grudzień kojarzy mi się w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło, to oznacza +5, +6, +2 stopnie. Inna zima jak wszystkie - podsumował tajemniczo jasnowidz z Człuchowa.

Podoba wam się wizja Jackowskiego?

loader