Zamknij

Komunia "na bogato" u Barbary Kurdej-Szatan. Zdjęcia podzieliły internautów. "Naturalna tylko trawa" [FOTO]

30.05.2022 11:51

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia komunijnego córki. Aktorka zadbała o stylową oprawę, m.in. dekoracje z balonów, ściankę do pozowania oraz "tematyczne" przekąski ze wzorem hostii. Największe wrażenie zrobił jednak piętrowy tort. 

Basia Kurdej-Szatan
fot. TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan przed tygodniem świętowali Pierwszą Komunię swojej córki, 10-letniej Hani. Aktorka nie omieszkała podzielić się w social mediach zdjęciami z rodzinnego wydarzenia. Ubrana w żółty kostium była gwiazda "M jak miłość" pozowała z córką i mężem, a w opisie podkreśliła, że jest bardzo dumna z podejścia Hani do sakramentu komunii. 

To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani. Bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu. Jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie kocham - przekazała. 

Dopiero po tygodniu była gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się pokazać wisienkę na torcie, czyli przyjęcie komunijne Hani, w tym udekorowaną werandę, stoły i zaserwowane przysmaki. Jak zauważyli internauci, komunia u Barbary Kurdej-Szatan nie należała do skromnych, a wystawna oprawa sprawiła, że uroczystość przypominała małe wesele.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia z komunii córki 

Widać, że Basia zadbała o szczegóły. Na stołach pojawiły się eleganckie przystawki i słodycze w jasnych kolorach ozdobione wzorem hostii. Na tarasie ustawiono efektowną instalację z balonów oraz ściankę do zdjęć. Jednak najbardziej imponującym elementem był piętrowy tort ze złotym napisem, wyglądający trochę jak tort weselny. Gwiazda zamówiła wszystkie smakołyki w modnej wśród celebrytów pracowni słodkości, której naturalnie nie omieszkała zareklamować we wpisie. 

Perfekcyjna komunia u Barbary Kurdej-Szatan zrobiła wrażenie na followersach celebrytki, zachwyconych wszechobecną elegancją i przepychem. Jednak nie brakowało sugestii, że przyjęcie wyglądało pretensjonalnie, a gwiazda skupiła się na tym, co w dniu Pierwszej Komunii nie powinno być najważniejsze. 

Ktoś tu zatracił sens tego dnia... W mojej ocenie oczywiście - czytamy w komentarzach pod postem. 

Do czego to doszło, komunia niczym ślub... 

Wszystko takie plastikowe i z dykty. Naturalna tylko trawa.

Aż strach po coś sięgnąć z tego stołu... 

Nie brakowało jednak obrończyń "małego wesela" u Basi Kurdej-Szatan. Przypomnijmy, że niedawno na takie właśnie wystawne komunie zżymała się Joanna Moro

Pani Joanna napisała, że świat schodzi na psy, ponieważ komunia wygląda teraz jak ślub... I bardzo dobrze, tak ma wyglądać jeden z piękniejszych dni dziewczynek. Wytwornie i elegancko. 

Czasy się zmieniły. Jak kogoś stać, to niech robi takie przyjęcia i nikomu nic do tego. 

A wy co sądzicie o przyjęciu komunijnym u Szatanów? 

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Obraziła widzów na antenie? "40 IQ, skończmy traktować ją poważnie"

loader
Gwiazdy świętują Dzień Matki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / juliawieniawa / anja_rubik / annalewandowskahpba