Zamknij

Kasia Cichopek dostała nową pracę w TVP. Gdzie ją zobaczymy?

Anna Skalik
17.08.2022 15:27

Kasia Cichopek zdecydowanie cieszy się w TVP statusem jednej z największych gwiazd. Okazuje się, że aktorkę i prezenterkę już niebawem zobaczymy w kolejnej roli. Jeden z portali ujawnił szczegóły.

Katarzyna Cichopek
fot. Instagram/@katarzynacichopek/screen

Kasia Cichopek już od lat jest jedną z gwiazd TVP, która swoją karierę zaczynała w jednym z najbardziej znanych seriali Dwójki – „M jak miłość”. Obecnie kariera Kasi rozwinęła się już do tego stopnia, że aktorkę możemy oglądać w licznych programach Telewizji Polskiej. Można powiedzieć, że zamieszanie, związane z rozwodem gwiazdy oraz jej rzekomym romansem z Maciejem Kurzajewskim, wcale jej nie zaszkodziły.

Widzowie TVP poza „Emką” będą mogli oglądać Kasię Cichopek także jako jurorkę w "You Can Dance" oraz prowadzącą „Operację aranżację” w TVP Kobieta, a także w śniadaniówce Dwójki. Teraz jednak Cichopek dostała kolejną fuchę.

Zobacz także: Dzień dobry TVN: Krzysztof Skórzyński będzie nowym prowadzącym śniadaniówki? 

Kasia Cichopek dostała nową pracę w TVP. Gdzie ją zobaczymy?

Jak ustalił Jastrząb Post, po kilku udanych występach konferansjerskich podczas wydarzeń organizowanych przez TVP – m.in. na festiwalu w Opolu, Cichopek dostała kolejną propozycję prowadzenia imprezy. Chodzi o bardzo ważne wydarzenie, jakim będzie prezentacja nowej ramówki.

Kasia wraca z wakacji i od razu zabiera się do pracy. Przed nią prezentacja jesiennej ramówki TVP Już nie może doczekać się kolejnego spotkania z widzami, którym opowie o tym, co dla nich przygotowano na najbliższe miesiące – ujawnia źródło portalu.

Będzie to jej pierwsze takie zadanie, związane z ramówką Telewizji Polskiej. Jak czytamy, Cichopek wystąpi tam obok dyżurnego Tomasza Kammela oraz Macieja Kurzajewskiego.

Po raz pierwszy będzie prowadzącą ramówkę TVP – m.in. z Maćkiem Kurzajewskim i Tomkiem Kammelem – cytuje Jastrząb Post.

Ciekawe, jak w tej roli sprawdzi się Kasia. Przekonamy się już niebawem.