Zamknij

Karolina Pajączkowska gwiazdą TVP World. Wcześniej związana była też z TVN

23.11.2021 17:02

Karolina Pajączkowska została gwiazdą kanału telewizyjnego TVP World, który zaczął nadawać 18 listopada. Była modelka i uczestniczka konkursów miss została dziennikarką, by spełnić swoje marzenia. Teraz pasję będzie mogła realizować w kolejnym kanale publicznego nadawcy.

Karolina Pajaczkowska
fot. YouTube/TVP Info/screen

Karolina Pajączkowska pochwaliła się w swoich social mediach przejściem do nowego kanału telewizyjnego, który ruszył zaledwie kilka dni temu - 18 listopada. Stacja TVP World, prowadzona przez Telewizję Polską, nadawać będzie przez 24 godziny na dobę w języku angielskim i pojawiać się w niej będą treści informacyjne z całego świata. Początkowo stacja miała rozpocząć nadawanie nieco później, ale w związku z trudną sytuacją na granicy polsko-białoruskiej przyspieszono start programu, by na bieżąco relacjonować, co się tam dzieje.

Zobacz także: Powstaje nowy program z Michałem Wiśniewskim. Lider Ich Troje ujawnił szczegóły projektu

Karolina Pajączkowska twarzą kanału TVP World

Karolina Pajączkowska w mediach działa już od kilku lat. Po studiach zaczęła pracę w regionalnej stacji NTL Radomsko, a w 2019 roku rozpoczęła współpracę z TVN24, gdzie prezentowała newsy w języku anielskim. Oprócz tego zna jeszcze francuski i hiszpański.

"Chciałabym Wam opowiedzieć historię 10-letniej dziewczynki z małego miasta, która miała marzenia. Marzenia tak nieosiągalne, że sama wątpiła, czy kiedyś się spełnią. Pewnego dnia włączyła CNN - zakochała się. Chciała zostać jedną z tych dziennikarek. Nie do końca się to udało. Nigdy nawet nie była w USA, a tym bardziej w CNN-ie. Ta sama dziewczynka, już jako dorosła kobieta, postanowiła spełnić swoje marzenia tu, na miejscu w Polsce. Na antenie TVN24, od poniedziałku do piątku o północy kreuję swoją namiastkę międzynarodowej telewizji newsowej. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy do tego się przyczynili i Wam. Dostałam masę cudownych wiadomości od widzów, znajomych, kolegów po fachu. Za każdą jedną dziękuję i obiecuję, że jeszcze o mnie trochę usłyszycie" - pisała wtedy.

Bardzo szybko, bo zaledwie w lutym 2020 roku Pajączkowska przeszła do zagranicznej redakcji TVP Info, a teraz widzowie będą mogli zobaczyć ją w nowym kanale TVP World. Wieścią o tym dziennikarka pochwaliła się w sieci.

"Stało się! TVP World wystartował a my razem z nim! Wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek powstanie anglojęzyczna telewizja nadająca z Polski, będziemy w niej razem. Nasze marzenia się spełniły!! Nie zawiedziemy Was. Ps. A co powiecie na mój i Donalda wspólny program ? Tytuł już jest: „Piękny i bestia” - zażartowała.

Dziennikarka jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie ma już spore grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 36 tysięcy internautów.

loader